«

»

Dragon’s Dogma: Dark Arisen za 28,79 zł w G2Play

Cena z kodem zniżkowym LOWCYGIER

Dragon’s Dogma: Dark Arisen EU Steam CD Key – 28,79 zł

Do ostatecznej ceny dochodzi jeszcze opłata za płatność (najkorzystniej wybrać Przelewy24). Nie zostanie doliczony podatek VAT.

 • Paweł_L

  Polecam, bardzo dobra gra.

 • Właśnie gram po raz kolejny: jak najbardziej jestem na tak. Jakby ktoś potrzebował dobrej pomocy, to moja magini (Pajonkowa) jest do dyspozycji – 5lv (i więcej na razie nie będzie: przynajmniej dopóki nie dostanie tego sprzętu, który chcę jej sprezentować), ale jest zrobiona z głową i posiada dobry sprzęt jak na swój poziom (wysokie odporności i laga, która wskrzesza ją automatycznie jeśli coś ją uciuka) i naprawdę radzi sobie baaaardzo dobrze – przynajmniej patrząc na jej oceny. 😀

 • grałem 100 godzin i dopiero jestem 2 1/3 dodatku i końca nie widać, warto za tę cenę, a gra jest naprawdę oryginalna

  • rops

   Gra świetna ale dodatku nie ukończyłem była dla mnie za hardkorowy. Podałem się w walce z Dark Bishop jak siedzac na głowie smoka prawie miał już zginąć gdy nagle zauważyłem, że pionki nie żyją (to musiało się stać w kilka sekund) a ja zmieniam się w kamień (najbardziej wkurzająca rzecz w grze).

   • No petryfikacja przewalona, zawsze noszę jakies lekarstwo na to albo robię loada jak mi wszystkich skamieniuje. Sam robię sobię teraz przerwę bo już mam chwilowy przesyt, ale przejdę do końca bo zapłacone. Dużo prościej jest grać magiem z żywiołowaniem broni i farmieniu wakestone’ów na Ur-Dragonie przed końcem podstawki, wtedy najlepiej iść na dodatek i nie jest tak hardkorowo.

    • rops

     Smoka pokonałem, ale po wspomnianej sytuacji się podałem. Zapomniałem dodać, oboje z pionków mieli za zadanie mnie czasami leczyć i chronić od petryfikacji właśnie, od zadawania i przyjmowania obrażeń bylem ja.