Promocja na No Man's Sky Endurance

Dodatek No Man's Sky Endurance już dostępny. Przegląd ofert na pecetowe wydanie gry

Na rynku zadebiutowało kolejne rozszerzenie do No Man’s Sky. Dodatek Endurance jest już dostępny dla wszystkich posiadaczy podstawowej wersji gry. Z tej okazji przygotowaliśmy przegląd ofert na pecetowe wydanie NMS.

Zmiany w No Man’s Sky Endurance

Aktualizacja Endurance wprowadza liczne zmiany i nowości do trybu budowania kosmicznego frachtowca (m.in. okna, kładki, nowy mostek). Od teraz gracze mogą zatrudniać w swojej placówce techników, biologów i inżynierów, którzy będą swobodnie przechadzać się po statku. Dodano możliwość teleportacji. Rozbudowy doczekał się także sam kosmos, dzięki Endurance zaktualizowano liczne tekstury i efekty graficzne. Gracze natkną się na nowe asteroidy i statki, m.in. „organiczne frachtowce”.

Więcej informacji znaleźć można na stronie No Man’s Sky. Przypominamy, że Endurance jest całkowicie darmową aktualizacją, którą otrzyma każdy posiadacz podstawowej wersji gry. A teraz… Promocje na No Man’s Sky:


Łowcy, nadal skrupulatnie odkrywacie kosmos w No Man’s Sky, czy wracacie tylko przy okazji większych aktualizacji? Podzielcie się w komentarzach swoją opinią na temat gry Hello Games. 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.