Cena z kodem zniżkowym LOWCYGIER

DiRT Rally Steam Key GLOBAL – 1,35 zł

Uwaga: minimalna kwota zamówienia 3,71 zł, dlatego by skorzystać z promocji należy dobrać coś jeszcze do łącznego zamówienia  za minimum 3,29 zł. Np. coś z obecnie trwającej wyprzedaży Back to Games Sale.

Listę gier do 3,29 zł znajdziecie tutaj.

Do ostatecznej ceny dochodzi prowizja za płatność.

Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "DiRT Rally za 1,35 zł w Eneba"

  1. ? Jak ktoś przegapił rozdawnictwo a są takie osoby to dobra okazja. Dość powiedzieć, że rozdawnictwo było w sezonie urlopowym.

   1. Jasne, tylko czy nie lepiej byłoby wprowadzić np. na bazarze,że przez pierwsze 3 miesiące po rozdawnictwie można dodać ofertę danej gry ale nie z konkretną ceną, a wyłącznie z opcją wymiany? Wtedy ci, którzy kupili wcześniej jakąś grę i wzięli pomimo to ten sam klucz z rozdawnictwa, mogliby go wymienić właśnie na rozdawnictwa i bundle na które z różnych powodów wcześniej nie zdążyli. A tak to nagania się tylko zarobek tym, którzy wykorzystują rozdawnictwa na masową skalę, zarabiając przy tym krocie.

    1. Moim zdaniem ta sugestia jest bez sensu, zwykle te „rozdawnictwa” są sprzedawane od 50 groszy do kilku złotych, więc jeżeli ktoś przegapił, to jest dobra okazja niewielkim kosztem zdobyć tytuł. Sama wymiana jest bardzo „problematyczna”, a i tak pewnie „strony” ugadałyby się na „symboliczną opłatę”, bo skoro każdej ze stron pasuje, to czemu nie.
     Blokada jak widać sensu wiele nie ma, bo bazar jest blokowany ale promuje się kluczykownie….chociaż kod „LOWCYGIER” może sugerować dlaczego.

    2. Tysiąc razy można tłumaczyć że blokowanie sprzedaży tego typu darmówek jest jak próba zawracania kijem wisły… nie ma to najmniejszego sensu, raz że granica tejże blokady jest kompletnie uznaniowa (ile czasu musi potrwać? jak bardzo za darmo musi to być rozdawnictwo by było uznane? czy konieczność wyrobienia sobie jakiś gunwopunktów na jakieś stronie żeby odebrać klucza to jest już darmo czy wciąż nie? itp itd) a dwa że to zwyczajnie nic nie zmieni – będzie popyt to ludzie pójdą na allegro, g2a czy inne eneby tam kupią i tylko jeszcze tamtym stronkom prowizję ponabijają i tyle w temacie.

     I jaką mamy na to odpowiedź? Zawsze tę samą: „HURR DURR nie będziemy dawać zarabiać na darmówkach JANUSZOM!!!!”

     Ręce opadają i tyle

    3. Ty nawet tutaj chcesz narzucić rynek sterowany centralnie? A co jak ktoś przeoczył rozdawanie i chciałby pograć to co ? zakazujesz mu kupienia taniej? komunista!

    4. Ja jestem tylko redaktorem i nie odpowiadam za Bazar, jak i jego regulamin/politykę. Z ogólnodostępnych źródeł to jest najtańsza oferta stąd news.

    5. OK, jasne, rozumiem, i jeszcze raz powtórzę, że super iż taki portal jak łowcy działa 🙂 Jednak raz na jakiś czas pozwolę sobie polobbować za większym, czy na początek nawet mniejszym, rozluźnieniem obecnych zasad Bazaru 😉

 1. Przestańcie płakać, że sprzedawane a wcześniej było za darmo, nauczcie się co to jest wolny rynek, jeśli by teraz tego nie sprzedawano za złotówkę, to ktoś by musiał kupić drożej!

 2. a ja sobie dirta 3.0 kupiłem za 2zł z groszami do tego dorzuciłem 4 gierki z kartami za 20-35gr i wyjdę jeszcze na plus 😀