«

»

DiRT 3 – Complete Edition za 3,05 zł w GAMIVO

Cena z kodem zniżkowym INSTAGRAM5

DiRT 3 – Complete Edition Steam CD Key GLOBAL – 3.05 zł

Do ostatecznej ceny dochodzi prowizja za płatność.

 • Przypominajka. Gra została wycofana już jakiś czas temu ze sklepu Steam (i raczej nie powróci z względu na licencję). Jak ktoś ma zamiar kupić to polecam, bo tak jak z grą Fuel za jakiś czas już nie będzie możliwości jej zdobyć.

  Jak co ta gra to taki Rally dla casuali , więc nie trzeba jakoś specjalnie się martwić skomplikowanymi rzeczami, aby móc się ścigać bez większych zmartwień (jeśli chodzi o fizykę pojazdów).

  • Zaletą jest możliwość jazdy na klawiaturze, prostych kierownicach i padach (chociaż split screen ma problemy z uruchomieniem).

  • Jak wycofana ze sklepu steam to jak ją dodać?

   • Tak jak kazda gre którą się dodaje kodem.

   • Aż nie wiem jak skomentować to.

    Sklep =/= baza gier steam.
    Nie mogą sprzedawać, bo nie maja praw do licencji, ale klucze, które krążą „teoretycznie” są już kupionymi grami z oficjalnej dystrybucji. Po prostu klucz steam należy traktować jako inną reprezentację gry z biblioteki. A skoro kupiłeś klucz to automatycznie też już kupiłeś grę ino jej jeszcze nie przypisałeś. Nie mogą ci zabrać klucza tak samo jak nie mogą ci zabrać gry z twojej biblioteki steam.

    Choć są przypadki w których klucz ma datę ważności (do przypisania do konta), ale to tylko stosuje od pewnego czasu humble bundle przy rozdawaniu darmowych gier i z raz, czy dwa były takie przypadki z pewnymi grami z bundla, ale to były wyjątki, bo wydawcy/developerowi coś odwaliło na dekiel.

 • 0HXBT-Q94BW-?HLCN

  Kupiłem a okazało się że mam

  to łapcie gratisa 🙂
  zamiast „?” jest pierwsza litera alfabetu

 • Kiedyś za darmo była rozdawana na jakiejś stronie.

 • stark2991

  Była za darmo, ale 3 zł to tyle co nic, a gra jest naprawdę dobra. Nawet jazda na klawiaturze sprawia sporo frajdy, i nie jest zbyt trudna. Sama gra potrafi być wymagająca na wyższych poziomach trudności, graficznie też daje radę.