Promocja na Dinkum

Dinkum na PC za 58,87 zł w GAMIVO - 95% pozytywnych ocen na Steam!

W cyfrowym sklepu GAMIVO możecie zakupić tanio Dinkum. Tytuł w wersji na PC kosztuje już 58,87 zł. Warto wspomnieć, że gra mimo obecności w Early Access, już dwa miesiące po premierze, może się pochwalić prawie 8000 recenzji na Steam, z których aż 95% to oceny pozytywne.

Cena z kodem zniżkowym GGLESS8
  • Dinkum – 58,87 zł – Steam

Podana cena uwzględnia prowizję za płatność przez Przelewy24.


Cena Dinkum na PC w cyfrowej dystrybucji

Premiera Dinkum miała miejsce 14 lipca 2022 roku. Mimo że gra zadebiutowała na Steam w usłudze Early Access to z miejsca podbiła serca graczy. Tytuł inspirowany dzikimi, australijskimi pustkowiami stanowi kolejną wariację na temat symulatorów życia.

W Dinkum naszym zadaniem jest początkowo uprawianie roli, zbieranie plonów i hodowla zwierząt. Możemy również zajmować się pozyskiwaniem minerałów, łowieniem ryb oraz polowaniem. Przypomina to więc Stardew Valley i gry z serii Harvest Moon. Z czasem jednak zgromadzimy odpowiednią liczbę surowców, która umożliwi nam rozbudowę tytułowego miasteczka. Sukcesywny rozwój z pewnością przyciągnie uwagę turystów, a także pozwoli sprowadzić nowych mieszkańców.

Gra posiada masę znanych z innych gier mechanik, które pozwalają stworzyć tętniący życiem świat. Mimo obecności we wczesnym dostępie, gracze docenili tytuł. Na platformie Valve posiada on aż 95% pozytywnych recenzji, co jest świetnym wynikiem jak na grę w Early Access. Bezpośrednio na Steam cena Dinkum wynosi 71,99 zł:

Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.