X

«

»

Diablo III: Reaper Of Souls już za 57,63 złote!

11129195_795512837206947_7731467728190936647_n[1]

Cena z kodem zniżkowym gamesdealros

Diablo 3 – Reaper of Souls – 57.63 zł

 • Wczoraj kupiłem u nich w promocji za 64 złote. No comments.

  • To było wczoraj.

   • To zwykłe naciąganie i okradanie klienta. Co innego zrobić promocję i powtórzyć ją za jakiś czas z niższą ceną, a co innego zmienić ją z dnia na dzień.

    • Policja proszę przyjechać na Disqusa, bo w GamesDeal ludzi okradają :E 6 zł i 37 gr toż to na dzisiejsze czasy majątek niesłychany xD Oczywiście przez te niecne praktyki gra stała sie z dnia na dzień niegrywalna 🙂

    • I co taki śmieszny jesteś? Następny chłopiec co chce pokazać jaki jest cool, narzeka na swój kraj i śmieje się, że inni są cebulami, a on jest taki super bo kupił to czy tamto. Jak lubisz kupować drożej, po cenie premierowej to po co tu siedzisz? Nie chodzi o marne parę złotych, ale o nieuczciwe zagrywki marketingowe, których nie rozumiesz bo za mało masz latek. 6 zeta w tę czy w drugą nie robi dla Ciebie różnicy jak rodzice i tak dadzą kieszonkowe na 1 próg humbla, prawda?
     Nie pisałem (chociaż widać, że masz problem ze zrozumieniem tekstu) o tym, że żałuję zakupu i szkoda mi tej kasy, tylko o tym, że nie lubię być oszukiwany przez różnych cwaniaków.
     Po Twoich komentarzach widać jak szydzisz z ludzi i kozaczysz, niestety, swojego cebulostwa i kompleksów nie ukryjesz bo widać je na kilometr, przykład:
     „Dzięki 🙂 Ale najpierw sprawdzę na alcie i jak wszystko pójdzie dobrze
     to może i nawet na normalnym koncie się zobaczy 😉 2559 kart do
     wydropienia… może na Wieśka 3 starczy, albo parę gier na wyprzedaży :D” 🙂

    • Hahahahahahahaha Rozbawiłeś mnie wielce 😀 Jak widać, nie znasz życia i płaczesz, że „nie lubię być oszukiwany przez różnych cwaniaków.”. Czy w Twoim przekonaniu sklep to organizacja charytatywna? Każdy chce zarobić. I nikt Ciebie tu nie oszukał, pogódź się z tym. To jest tylko i wyłącznie Twoja wina, nie byleś dość cierpliwy i nie poczekałeś, więc kupiłeś drożej. Robisz taki raban o te 6 zł, jakby to była cała Twoja dniówka. A co do przykładu. Hahaha co on ma wspólnego z kompleksami? Najpierw sprawdź znaczenie danego słowa, a potem używaj go w swoich zdaniach 🙂

  • Salata

   Patrzcie a cena obecnie 69. Czyli co? Okradles ich o 5 zlotych ?

   • Cena z kodem zniżkowym gamesdealros

 • Pawlo03

  To jest pudełkowa edycja?