Kinguin

Darmowe 5 Euro do wydania w Kinguinie. Kod działa tylko dla niektórych

Kod SAVE5EUR umożliwi Wam zakup dowolnego przedmiotu w Kinguinie ze zniżką 5 Euro! Przemioty poniżej 5 Euro otrzymacie za darmo.

Uwaga: Kod dla jednych działa, a dla innych nie. Do tej pory nie udało się ustalić kryterium, jakie brane jest tu pod uwagę…

Źródło: forum Steamgifts

Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Darmowe 5 Euro do wydania w Kinguinie. Kod działa tylko dla niektórych"

 1. Chyba trzeba mieć premium na koncie albo być zapisanym do subskrypcji, chociaż w komentarzach na SG ktoś napisał, że kodu użył na koncie głónym, a później jeszcze na drugim koncie nigdzie nie zapisanym. Inna osoba jeszcze pisała, że będąc zapisanym do subskrypcji ten kod przyszedł na maila w newsletterze. Także nawet czytając komentarze ciężko powiedzieć gdzie jest prawda, a gdzie trolling. Normalka. ;p

  Ktoś inny jeszcze stwierdził, że konto chyba musi być pod FB podpięte..

   1. Och, dopiero teraz zauważyłem. Wcześniej dostałem info na feedly, a tam nie było tego widać. 🙂

 2. Ostatnio coś u nich kupowałem. Miałem trochę bonusów. Nawet jak przeciągnę suwak by z nich skorzystać i wpiszę kod to kodu nie zrealizuje a jedynie bonusy za kupowane wcześniej gry. Czyli jeden wielki FAKE.

   1. To coś może zmienić, niemieckie, a francuskie, bo nie chce mi się znowu odpalać, miałem już kłaść się spać?

    1. Wiem, że czasami były promocję tylko na konkretny region, ale na 99% to nie zadziała.

    1. Sprawdziłem:
     Rumunie
     UK
     USA
     Hong Kong
     Japonię
     Rosję
     Kazachstan
     Łotwę
     Włochy
     Węgry

     Nigdzie nie działa.

 3. Może i narażę sie na jakąś banicję ale.. nie ładnie w ten sposób promować sklep.. kupony są dezaktywowane w parę minut po pojawieniu się posta, z tego na 5euro pewnie nawet nikt nie zdążył skorzystać, rozumiem współpracę pomiędzy łowcami a pingwinem ale taka oszukańcza promocja sklepu jest to dno.

  1. Ale wymyśliłeś. A co to za reklama, skoro kod nie działa? Myślisz, że pisanie o takim czymś robi przysługę Kinguinowi?

   1. Zawsze ktoś wejdzie na stronę zobaczy jakąś promocję i może coś kupi 🙂

   2. nie osłabiaj mnie.. a czemu niby służy „rozdawanie 2 euro, 5 euro” jak nie przyciąganiu potencjalnych klientów na stronę, może w innej czasoprzestrzeni rozdają eurosy za friko ale nie w naszej, zawsze jest w tym jakiś interes 🙂

    1. Zapewniam cię, że jakikolwiek sklep rozdawałby 2 Euro/ 5 Euro, to byśmy o tym napisali. A że promocja z piątakiem nie działa, to trudno. Lepiej się zaryzykować i się sparzyć, niż pisać o nudnych ofertach dnia, które nikogo nie obchodzą.

  2. Na ich stronie jest informacja, że przy zakupie >€20 i wpisaniu kodu GAMESCOM2EUROFF otrzymasz rabat €2. A przy zakupie >€75 i z kodem GAMESCOM5EUROFF otrzymasz rabat €5.
   Może ktoś źle to zrozumiał? 😉

 4. Skoro nikomu nie działa, to wygaszam. Trudno – IMO warto było zaryzykować, bo na Steamgifts ktoś z tego skorzystał.

  1. A tobie zadziałało? I czy wiesz z jakiego gość był kraju, bo możliwe, że to tylko na konkretny region, ale obstawiam, że to raczej trolling po dzisiejszej akcji na 2 euro.

    1. Pojawiają się nawet i sprzed paru minut kolejne komentarze, że się udało, na SG właśnie. Niby bez premium parę osób też normalnie dodało kod, także nie mam pojęcia jakie jest finalne kryterium dla tego kodu.

   1. ..to już lepiej to co wrzucił 'Kojotek:
    OVERKING oraz GAMESCOM6%OFF
    Zwłaszca ten drugi z 6% obniżką.

 5. Wszyscy dziękujemy Kinguinowi(absolutnie nie adminom strony łowców) za zepsucie wieczoru wielu osób.

  1. Od początku była w newsie informacja na czerwono, że nie kod nie działa dla wszystkich.

 6. Są dwa kupony – OVERKING oraz GAMESCOM6%OFF. Nie obniżąją bardzo ceny – od ceny proponowanej o 6%

 7. Chyba chodzi tu o ilość zakupionych gier. Działa tylko tym co wcześniej dużo kupili.

 8. Chciałem zakupić gierkę(olewając te kody), ale dzięki tym zasmarkanym „promocjom” i temu stadu które rzuciło się na zniżki musiałem siedzieć 2 godziny w kolejce na live chat by odblokowali mi zamówienie. Sprawdzają każdą płatność ręcznie ( zapewne by zobaczyć czy ludzie nie robią samych nowych kont dla kuponów)

 9. Ktoś napisał do supportu Kinguina z pytaniem czemu kupon nie działa:

  „the coupon can only be used by members with Premium subscription.”

   1. Dostali bana / wycofane zamówienie, pierwsze osoby na SG już o tym piszą. 😛

    Mi dzisiaj o 10:30 przyszedł Dispatch zamówienia z kodem, ale mam Premium na koncie. W ogóle chyba sprawdzali zamówienia ręcznie wszystkie, że nie było Dispatchy aż do dziś rano.