X

«

»

Dark Souls III Deluxe Edition za ok. 197 złotych

fYHkTa9A[1]

Cena z kodem zniżkowym LOWCY lub kodem BACK i bez uwzględnienia G2A Shield

Dark Souls III Deluxe Edition STEAM CD-KEY GLOBAL – 196,94 zł

Uwaga – możecie uniknąć dodatkowej opłaty za płatność, korzystając z nowej funkcjonalności, G2A Coins. Po prostu doładujcie swój wirtualny portfel na kwotę potrzebną do złożenia zamówienia. Płatność poprzez G2A Wallet nie wiąże się z dodatkową prowizją.

G2A to platforma podobna do Allegro, pośrednicząca w dystrybucji kluczy. Swoje oferty może na niej wystawić dowolny zweryfikowany sprzedawca. Kupowanie na G2A obarczone jest więc pewnym ryzykiem, gdyż pochodzenie kluczy jest ciężkie do ustalenia. Radzimy korzystać jedynie z ofert promowanych w Weekly Sale oraz od sprzedawców z dużą ilością pozytywnych komentarzy. Za dodatkowe 4,24 zł możecie zakupić G2A Shield, dzięki któremu zyskacie 100% gwarancję na zakupiony produkt.
Ceny podane w newsie nie są ostateczne i nie uwzględniają podatku VAT (dla Polski wynosi on 23%) oraz opcjonalnej opłaty za płatność, której możecie uniknąć doładowując swoje konto poprzez G2A Coins

 • Master OF Silver

  200zł ? Jak za darmo ! Biorę

  • vattax

   Steam dał sobie spokój z EU2, Muve podniosło ceny premier z 90zł na 180zł. Wydawcy cisną, będzie drożej. 49? euro za grę to wkrótce będzie standard :

   • Ale wiesz ze to cena z dwoma dlc, które dopiero wyjdą

    • vattax

     Zmień adresata.

   • Wydawcy nic nie muszą w tej kwestii robić bo to zasługa naszej „kochanej” UE. Zgodnie z prawem które niebawem zacznie obowiązywać każdy klient obywatel UE ma być traktowany na takich samych zasadach niezależnie od tego w jakim kraju mieszka a w jakim kupuje muzykę, filmy i oprogramowanie. Nie będzie więc legalne stosowanie blokad regionalnych. Jest więc logiczne że Muve i CDP będą musiały sprzedawać gry z ceną wyjściową taką samą jak w Zachodniej Europie czyli 50-60 euro. W związku z tą podwyżką i faktem że w tych sklepach były są i będą słabe promocje w stosunku do tego co oferuje zachodnia konkurencja (nawet Steam) to długo już nie pociągną.

    • Niestety prawda 🙁

     Jest na to sposób – sprzedawać w „polskich” cenach wersję _tylko_ z językiem polskim.. anglik/niemiec/etc. będzie mógł sobie kupić.. o ile zna polski 😛
     Dla mnie kiepskie rozwiązanie (często wole angielskie dubbingi), ale lepsze niż 200+ zł za grę.

  • Od razu 5 kopii dla całej rodziny.

 • AvianGuy

  200zł i jeszcze jakieś opłaty (23% i to coś, co można uniknąć?)… no to 250zł… Nie, nie kupię. Jak będzie na czysto za 150zł, dopiero się zastanowię.

  • Możesz podać, że spoza EU jesteś. Nic się nie stanie.

   • AvianGuy

    200zł za grę? Wolę poczekać na normalną cenę. Maksymalnie mogę wydać na DS3 150zł. A to i tak strasznie dużo.

    • Przesadzają z tymi cenami gier ostatnio. Zamiast tańsze to droższe.

    • AvianGuy

     Ja rozumiem, że gra jest dobra itp. Ale stare gry też były dobre i nawet konsolowe kosztowały w dniu premiery po 100zł. Sam kupowałem gierki za 5 czy 8 dyszek i jakoś z tym problemu nie było. Dzisiaj wszyscy tak lecą na kasę, że nie opłaca się w ogóle być graczem. Spyro zawsze będzie dla mnie grą lepszą niż Dark Souls, a w dniu premiery był o wiele tańszy, mimo iż był hitem, wyróżniał się i miał oryginalny pomysł. A o zlagowanych serwerach pvp w DS nie wspomnę. No i naprawdę, nie wiem jak jest w DS3, ale mogliby zrobić summonowanie do całej gry, a nie tylko przed bossem. Taki co-op byłby fajny. Wiele mogliby zrobić dla graczy, ale zamiast tego żądają niesamowicie dużych sum za zakup.

 • Brać póki gorące! Ja kupiłem przed premierą za 275 zł i nie żałuje. Właśnie wbiłem platynę w podstawce i już czekam na dodatki! Gra dla fanów Soulsów to czysta poezja 😉

 • ta gra jest warta max 120zł, nie więcej…..

 • Zakładając, że Season Pass kosztuje ok. 60 zł, a później dodatki będą kosztować po 80 zł od każdego to ta oferta jest co prawda droga, ale zwróci się nam w przyszłości w 3/4. Jak dla mnie warto 😀