Polecamy

Assassin's Creed Syndicate Special Edition za 32,41 zł w G2Play

Cena z kodem zniżkowym LOWCYGIER6

Assassin’s Creed Syndicate Special Edition Uplay CD Key – 32,41 zł

Do ostatecznej ceny dochodzi prowizja za płatność.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Assassin’s Creed Syndicate Special Edition za 32,41 zł w G2Play"

    1. No ale za golda trzeba dopłacić kilkadziesiąt zł :/ to nie wiem czy aż tyle warte te dlc

    1. Czy w Goldzie są wszystkie to nie wiem ale w Season Passie nie ma wszystkich bo brakuje The Dreadful Crimes :v

 1. Dobra cena, nie wiem czy nie historycznie najniższa :> Mimo to nie biorę i czekam aż cena spadnie do dwóch dych albo dadzą jako pełniak w CDA 😉

  1. Ja przeszedłem oryginalną trylogię i Black Flag, zwyczajnie zrobiłem sobie przerwę od serii. Dodatkowo Unity i Syndicate dość długo trzymało cenę, co przy rozbieżnych opiniach powstrzymywało mnie przed zakupem. No ale za te 30 zł można spróbować.

   1. ROGUE też jest ok. Pokazana druga strona medalu w porównaniu z BLACK FLAG … nietypowe ale również wciągające spojrzenie na konflikt dwóch zakonów. UNITY skończone też dawno. czekałem na Syndicate w jakieś normalnej cenie i W KOŃCU !! 😀

 2. Wcale się nie dziwię. Ogrywałem właściwie kilka dni po skończeniu Origins i nie mogłem długi czas się przyzwyczaić do sterowania.

 3. Ja tak gralem, i sterowanie dalo mi w kosc, troche bluzgow polecialo w strone TV, ale platyne wbilem wiec tragedii nie ma 😀 Problemy mialem tylko na poczatku, juz po kilku godzinach az tak bardzo nie przeszkadzalo, najgorsze w tym sterowaniu bylo dla mnie wciskanie R1 (chyba) zeby postac wskakujac w biegu na przeszkode zeskoczyla z drugiej strony, po Origins/Odyssey ciezko sie bylo do tego przyzwyczaic 😀

 4. Strasznie nudna odsłona AC, a przecież spotykamy wybitne postacie historyczne na swojej drodze i można było lepiej wykorzystać potencjał. Pomijam fakt, że rodzeństwo prawie wcale nie oferuje odmiennego stylu gry.

  1. Na pewno lepsze od tego co teraz robi Ubi. Zero klimatu pełno powtarzalnych zadań bez nacisku na skradanie

    1. Ubi zamiast dbać o fanów robi grę pod ogół. Niedługo w ogóle zniknie wiele gatunków gier bo dla firm będzie się nie kalkulowało ich robić. Porażka z takim podejściem.