Promocja na Assassin's Creed Mirage

Assassin's Creed Mirage na Xbox Series X|S za 184,71 zł zamiast 229 zł w MS Store

Już 12 października 2023 roku odbędzie się premiera Assassin’s Creed Mirage. Tytuł w przedsprzedaży możecie zamówić 44 zł taniej w brazylijskim regionie sklepu Microsoft. Korzystając z kart podarunkowych w walucie BR za produkcję Ubisoftu zapłacicie 184,71 zł. Cena Assassin’s Creed Mirage w polskim Microsoft Store wynosi aktualnie 229 zł.

Assassin’s Creed Mirage tanio MS Store

Oferta na tanie Assassin’s Creed Mirage na konsole Xbox w brazylijskim Microsoft Store:

Powyższą cenę uzyskacie dzięki tanim doładowaniom BRL z Kinguina i Instant Gaming:

Cena ze sklepu Kinguin uwzględnia prowizję za płatność BLIKiem.

Specjalne wydanie cyfrowe Assassin’s Creed Mirage Deluxe Edition zawiera:

  • grę Assassin’s Creed Mirage
  • pakiet Deluxe (odzienie, skórki dla orła i wierzchowca, sztylet i miecz)
  • cyfrowy artbook i ścieżkę dźwiękową
  • pakiet mentora
  • 3 dodatkowe pakiety kosmetyczne

Data premiery Assassin’s Creed Mirage została zapowiedziana na 12 października 2023 roku.


Sposób na tanie Assassin’s Creed Mirage w brazylijskim Microsoft Store

Krok 1. Zakup karty podarunkowe, których łączna wartość wyniesie 240 BRL (lub 300 BLR w przypadku Deluxe Edition) w sklepach Kinguin i Instant Gaming:

Cena ze sklepu Kinguin uwzględnia prowizję za płatność BLIKiem.

Krok 2. Zaloguj się do swojego konta Microsoft wykorzystując PC z systemem Windows. Przejdź do Ustawień Systemu, a następnie do zakładki Czas i Język oraz Język i Region. W tym miejscu należy zmienić region systemu z Polski na Brazylię, co umożliwi aktywację kart podarunkowych w walucie BRL. Jest to działanie tymczasowe i po całym procesie będziesz mógł przywrócić ustawienia domyślne.

Krok 3. Uruchom aplikację Microsoft Store i kliknij na avatar swojego profilu w prawym górnym rogu okienka sklepu. Następnie wybierz opcję Zrealizuj kod lub karty upominkowe. Teraz wystarczy aktywować karty podarunkowe zakupione w Kinguinie i Instant Gaming.

Krok 4. Zakup Assassin’s Creed Mirage w brazylijskim Microsoft Store korzystając w koszyku z salda 240 BRL (lub 300 BRL w przypadku Deluxe Edition):

Po dokończeniu zamówienia możesz przestawić region konta Windows z powrotem na Polskę. Zmiany regionu nie niosą ze sobą żadnych konsekwencji.


Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.