Cena z kodem zniżkowym LOWCYDISC5

Anthem Origin CD Key – 155,65 zł

Do ostatecznej ceny dochodzi prowizja za płatność.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Anthem za 155,65 zł w GAMIVO"

 1. Jeszcze 100zł w dół i można brać. Chociaż patrząc na spadającą cenę to raczej niedługo, bo w ciągu jakoś tygodnia ze 192zł do 155zł spadła w key shopach

   1. Chyba problem jest w tym, że tak naprawdę to nie wiadomo który z nich bierze kasę za ukrytą reklamę. Jakiś jeden wziął kasę ale powiedział na nagraniu co o tym myśli i EA go zbanowało a na YT zgłosili prawa do jego filmów i pousuwali.
    Sprawa była by prosta gdyby prawo było podobne jak w przypadku TV (obowiązek wypisywania „lokowanie produktu” przed/po lub w trakcie filmu), czyli jeśli jest „sponsor/umowa” to klip na YT powinien być wyraźnie oznaczony, że jest wykonany zgodnie z umowa z producentem X (czyli jasno wiadomo że to reklama).
    Tym samym było by wiadomo, który youtuber jest odpowiednikiem pracownika kanału TV mango.

    1. Bardzo często to po prostu widać. Mam paru ulubionych recenzentów, których do tej pory uważałem za rzetelnych i ich opinię sobie bardzo ceniłem, ale jak zauważyłem przy okazji Metra, jak zaczęli nagle zachowywać się inaczej w tym konkretnym przypadku, to sorry Winnetou świąt nie będzie.

    1. niestety nie jest mi ich szkoda, jakby moze chociaż quarian dodali do Andromedy to dałbym szanse ale tak niech zdycha, EA w końcu jak tak bedzie zabijał studia to zostanie z niczym

  1. Guzik wie. Bo nawet nie grał, crapem można było nazwać Fallout 76, No Man’s Sky. Już wprowadzono 2 aktualizacje zdecydowanie ulepszające działanie.
   To że ktoś nie lubi takich gier (grind/loot) i oceniając ją jako MMO RPG to jest skończonym idiotą. Cudem nie jest, fakt, to nie Red Dead Redemption 2, Wiesiek 3, ale syfem również nie jest.