Ancestors Legacy za 40,63 zł w GAMIVO

Cena z kodem crazy5june

Ancestors Legacy Steam CD Key – 40,63 zł

Do ostatecznej ceny dochodzi prowizja za płatność.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Ancestors Legacy za 40,63 zł w GAMIVO"

   1. Naprawdę cena w keyshopie jest dla Was jakiś wyznacznikiem? I ja mam uwierzyć, że taki keyshop grę, która w dniu premiery kosztuję ok 100 zł, kilka dni później sprzedaje za 40 zł? Przecież to śmierdzi na odległość.

    1. Przestań smęcić To jest rynek. A gra jest dobra tylko już martwa w multi i dlatego taka cena

    2. Tak tak, rynek. A co mnie obchodzi multi w takiej grze. Ktoś, kto jeszcze wczoraj kupuje klucze za ok. 80 zł, nie sprzeda ich dziś za 40 zł. Myśl chłopie trochę.

    3. A co mnie obchodzi jakiś Janusz? Taka jest cena rynkowa a dziś kupować grę tylko dla kampanii jest głupotą

    4. Głupotą jest kupowanie rtsów dla multi. I nie, to nie jest cena rynkowa.

    5. Po co? Po prostu wiem, że a) nie kupuje się tanio za wszelka cenę, b) omijam keyshopy (choć to myląca cena, bo keyshopy to w sumie jak sama nazwa wskazuje sklepy typu GMG, cdkeys.com) a te wszystkie G2A itp. to nic innego jak „allegro” dla kluczy.

    6. Jak uważasz. Zawsze mogą usunąć grę z konta / zbanować konto. Ba, zawsze może wezwać Cię władza jak to ostatnio było z tymi, co kupowali klucze na Allegro.

    7. Nawet nie wiesz jak bardzo Cie popieram chłopie… Też mam znajomych, którzy w windowsach 10 za 40zł na allegro nie widzą nic podejrzanego. To pewnie też wg nich jest „cena rynkowa” podczas gdy na oficjalnej stronie MS sprzedawane są po 629zł.
     Ale walka z czymś takim tutaj (na łowcach), gdzie ludzie są w stanie wchodzić przez ruskie vpny i kupować grę za ruble żeby zaoszczędzić 10zł chyba mija się z celem 😉