Promocja na Age of Empires II: Definitive Edition na konsole Xbox

Age of Empires II: Definitive Edition na konsole Xbox za jedyne 22,55 zł! Premiera już 31 stycznia

Premiera Age of Empires II: Definitive Edition na konsolach Xbox odbędzie się zgodnie z zapowiedzią Microsoftu. Tytuł zadebiutuje na Xbox One oraz Xbox Series X|S już 31 stycznia 2023 roku. Dziś ujawniono, że osoby posiadające w Microsoft Store wydanie na PC, otrzymają dostęp do konsolowej wersji kultowego RTS-a zupełnie bezpłatnie (dotyczy to również wszystkich dodatków). Wystarczy więc, że zakupicie tani klucz na platformę Microsoftu, by dostać Age of Empires II: Definitive na Xbox One oraz Xbox Series X|S za darmo w dniu premiery.

Cena z kodem zniżkowym GGDEALS12

Podana cena uwzględnia prowizję za płatność BLIKiem.

UWAGA! Zakupiony klucz należy wykorzystać na platformie Microsoft Store, używając do aktywacji tego samego konta, na którym zamierzacie grać na konsoli Xbox One / Xbox Series X|S.

Promocja na Age of Empires II: Definitive Edition na konsole Xbox

Źródło: Age of Empires News

Poradnik na tani Xbox Game Pass

Łowcy, przypominamy że seria Age of Empires dostępna jest na PC w ramach subskrypcji PC Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate. Nadal możecie skorzystać z oferty na miesiąc XGP Ultimate za 4 zł, dostępnej dla nowych i powracających abonentów. Jeśli szukacie abonament XGPU na dłuższy okres czasu, to zachęcamy Was do skorzystania z poradnika z artykułu: Tani Xbox Game Pass Ultimate! 5 miesięcy za 58,49 zł, 8 miesięcy za 103,62 zł, 14 miesięcy za 196 zł, 26 miesięcy za 375,68 zł. Więcej informacji o abonamencie Microsoftu znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.