X

«

»

AC4: Black Flag i Season Pass tanio w G2A

fYHkTa9A[1]

Dodatkowe 3% rabatu uzyskacie z kodem zniżkowym LOWCY lub kodem BACK

Assassin’s Creed IV: Black Flag UPLAY CD-KEY GLOBAL – od 16,99 zł
Assassin’s Creed IV: Black Flag Season Pass UPLAY CD-KEY GLOBAL  – od 10,60 zł

> Sugerujemy skorzystać z najtańszej oferty w Marketplace, zamiast G2A Selected Offer. Dlaczego? <

G2A to platforma podobna do Allegro, pośrednicząca w dystrybucji kluczy. Swoje oferty może na niej wystawić dowolny zweryfikowany sprzedawca. Kupowanie na G2A obarczone jest więc pewnym ryzykiem, gdyż pochodzenie kluczy jest ciężkie do ustalenia. Radzimy korzystać jedynie z ofert promowanych w Weekly Sale oraz od sprzedawców z dużą ilością pozytywnych komentarzy. Za dodatkowe 4,24 zł możecie zakupić G2A Shield, dzięki któremu zyskacie 100% gwarancję na zakupiony produkt.
Ceny podane w newsie nie są ostateczne i nie uwzględniają podatku VAT (dla Polski wynosi on 23%) oraz opłaty za płatność poprzez G2APay w wysokości 0,30$ + 2.49% wartości transakcji.

 • Dlaczego usuwacie komentarze bez powodu???

  • Nikt niczego nie usuwa. Disqus sam moderuje kometnarze i chowa je jeżeli znajdują się w nich nieodpowiednie frazy. Czy pisząc „prawdę”, użyłeś niecenzuralnych słów?

   • Nie! Ani jednego przekleństwa!

    • Przywróciłem komentarz ręcznie. Nie mam pojęcia czemu Disqus go wykosił.

  • OMUJBORZE!!! Zamykają usta mówiącym najprawdziwszą prawdę! remike i reszta to tak naprawdę reptilianie działający na usługach źródła wszelkiego zła – G2A!

 • A teraz wytłumacz mi jakim cudem kupiłeś grę „od” G2A? Skoro G2A nie jest sprzedawcą ani portalem, który zajmuje się dystrybucją kluczy? Tak się składa, że sprzedaję na masową skalę na G2A i należę do zdecydowanej większości uczciwych sprzedawców – a Twój komentarz mnie obraził, bo zostałem nazwany oszustem, którym nie jestem. Tak na przyszłość – kupuje się od sprzedawcy z 99/100% pozytywnych komentarzy, a jeśli zdecydujesz się na zakup od kogoś kto na G2A jest nowy, to upewnij się, że masz aktywną opcję G2A shield… proste, prawda?

 • Azon_PL

  Klucz przyszedł zużyte. Nic specjalnego, jest ryzyko jest zabawa. Zastanawia mnie tylko coś innego – wiele razy już kupowałem w G2A, zawsze z włączoną ochroną i nigdy nie było żadnych problemów ale kiedy pierwszy raz kupiłem bez niej to „wyjątkowo” trafiłem na oszusta. Ciekawy model biznesowy. Chyba też zrezygnuję z takich zakupów, mimo że jak by tak podliczyć zyski i straty to jestem na potężnym plusie.

  • Azon_PL

   A, jeszcze jedno zwróciło moją uwagę. Mimo iż zostałem oszukany nie mam żadnej możliwości ocenienia prawdziwości oferty czy tak właściwie nie funkcjonuje system pozwalający ostrzec innych przed danym sprzedawcą.

  • Dokładnie!

  • ThatKidMike

   Kilkadziesiąt razy kupowałem, zawsze bez ochrony i dopiero ostatnio, kiedy kupowałem Crysisa 3 za 12zł otrzymałem zużyty klucz, no ale to było od jakiegoś Polaka. 😛
   G2A to nie sklep, to pośrednik.

   • Azon_PL

    Wiem, że to nie jest sklep. Dlatego właśnie uważam za niedopuszczalne brak możliwości ocenienia sprzedawcy lub jakiegokolwiek sposobu kontaktu z nim.