Jak dołączyć do naszej grupy giveawayowej?

 

Jak dołączyć do naszej grupy Łowcy Gier Giveaway?

 

Grupa ta jest przeznaczona tylko dla użytkowników, którzy chcą coś dać od siebie, a nie tylko brać. Współgra to z ideą samego Steamgifts, a także dodaje nam osobistej satysfakcji, że nasz trud zostaje dodatkowo pomnożony.

Od 22.02.2013 wstęp do grupy jest określony przez „prawo Caine’a”. W skrócie, użytkownicy mogą ubiegać się o niego na dwa sposoby:

a) poprzez bycie aktywnym i przydatnym członkiem naszego forum i gromadzenie punktów reputacji. Po otrzymaniu 5 punktów reputacji drzwi do grupy zostaną otwarte!

b) poprzez ofiarowanie giveawayów samemu. Każdy użytkownik, który doda giveawaye na naszą otwartą grupę steamową uhonorowany zostanie „Hojniakami”. Hojniak to dla nas 1p contribution  w przypadku gier niebundlowych i nie z CDA oraz 1/4p contribution w przypadku gier z bundli, bądź CDA. Po zdobyciu 40 hojniaków użytkownik zostanie włączony do grupy!

Prawo Caine’a, a więc regulamin werbunku do naszej grupy giveawayowej znajdziecie >>w tym miejscu<<

 

 

Zasady korzystania z przywilejów członka grupy givewayowej

 

1. Należy przestrzegać regulaminu ustalonego przez steamgifts.com
2.
 Do giveawaya przystąpić może jedynie użytkownik, który nie posiada danej gry.

3. Wygraną grę należy niezwłocznie dodać do swojego konta na steam i nie wolno jej sprzedawać/przekazywać innym. Jeżeli użytkownik nabędzie grę już po wstąpeniu do giveawaya, musi niezwłocznie opuścić losowanie.
4. Zabrania się tworzyć fałszywych giveawayów celem uzyskania jakiejkolwiek korzyści. Każda gra musi być wysłana zwycięzcy zgodnie z regulaminem steamgifts.
5. Nie stosowanie się do powyższych zaleceń skutkowało będzie natychmiastowym usunięciem z grupy.
6. Nieaktywność na forum (brak dodanych postów/tematów) przez ponad miesiąc przy jednoczesnym aktywnym korzystaniu z naszych giveawayów będzie wykluczeniem z grupy decyzją administratora.
7. Mile widzianym gestem jest podziękowanie twórcy giveawaya.