Poradniki

Jak anulować Humble Choice i zrezygnować z subskrypcji?

Łowcy, jeśli ostatnie paczki od Humble Choice nie przypadły Wam do gustu, a ciągłe pilnowanie pauzy i pomijanie kolejnych miesięcy stało się uporczywe, to zapewne zaczęliście się zastanawiać, jak anulować Humble Choice? To bardzo prosta czynność, która wymaga jednak przejścia przez kilka podstron. W naszym poradniku pokażemy Wam jak w prosty sposób anulować subskrypcję od Humble.

Powody, aby zrezygnować z Humble Choice, mogą być różne. Bez względu na Waszą motywację, musicie pamiętać, że anulowanie subskrypcji wiąże się z utratą wszystkich benefitów przysługujących aktywnym abonentom. Oznacza to, że nie będziecie objęci automatycznym wznawianiem usługi, w momencie pojawienia się nowego zestawu. Utracicie także kumulacyjną zniżkę w Humble Store oraz dostęp do Humble Games Collection. Nie pobierzecie również gier DRM-free udostępnionych w ramach Humble Trove w aplikacji Humble App. Nadal jednak będziecie mogli korzystać z kluczy zawartych w zakupionych wcześniej zestawów Humble Choice.

Warto też dodać, że po anulowaniu abonamentu, na waszą skrzynkę e-mail może przyjść wiadomość z propozycją powrotu. Dodatkową zachętą będzie specjalny kupon, wtedy wystarczy kliknąć w udostępniony link i zakupić Humble Choice taniej 🙂

W dalszej części wpisu umieściliśmy szczegółową instrukcję, opisującą jak krok po kroku anulować Humble Choice!

Jak ostatecznie anulować abonament Humble Choice

Jeśli będziecie postępować zgodnie z naszą instrukcją, to w prosty sposób anulujecie Humble Choice, co spowoduje ostateczne zrezygnowanie z subskrypcji.

Krok 1. Zaloguj się do swojego konta Humble Bundle

Na głównej stronie usługi Humble Choice należy zaloguj się do swojego konta. Następnie wybierz ikonę profilu (prawy, górny róg strony) i kliknij na pozycję „Settings”:

Jak zapauzować Humble Choice

Krok 2. Wybierz zakładkę Manage Your Plan

Na kolejnej stronie wybierz zakładkę „Humble Choice” i kliknij niebieski przycisk „Manage Your Plan”:

Jak zapauzować Humble Choice

Krok 3. Znajdź opcję Cancel Membership

Po przejściu na stronę z ustawieniami swojej subskrypcji, po prostu wybierz opcję „Cancel Membership” – szary przycisk w lewym dolnym rogu zakładki:

Jak anulować Humble Choice i zrezygnować z subskrypcji

Krok 4. Zdecyduj czy chcesz ostatecznie zrezygnować z Humble Choice

To już ostatni moment na zmianę decyzji! Jeśli postanowisz jedynie pomiąć aktualny miesiąc i wybrać pauzę, kliknij na czarny przycisk „Skpi a Month” (1). Możesz również nie dokonywać żadnych zmian i wybrać opcję „Keep Membership” (2):

Jak anulować Humble Choice i zrezygnować z subskrypcji

Krok 5. Potwierdź swoja rezygnację z abonamentu

Jeśli chcesz ostatecznie anulować Humble Choice to wybierz opcję „Cancel Membership” – niebieski przycisk, na środku komunikatu:

Jak anulować Humble Choice i zrezygnować z subskrypcji

Gotowe! Na ekranie wyświetli się komunikat potwierdzający rezygnację z usługi Humble Choice Teraz wiecie już jak anulować Humble Choice. Możecie więc śmiało zapomnieć o pilnowaniu terminów nowych płatność, pauzowaniu kolejnych miesięcy i oczekiwaniu na doskonały zestaw. Możecie natomiast liczyć, że Humble Bundle odezwie się do Was z propozycją powrotu, oferując jednocześnie interesujący kupon, dzięki któremu będziecie mogli wznowić usługę i kupić miesiąc Humble Choice znacznie taniej.