5-10-15, czyli dla każdego coś dobrego. Polecane gry Steam do 15 zł w Kinguinie

5-10-15, czyli dla każdego coś dobrego. Polecane gry Steam do 15 zł w Kinguinie

Łowcy, wiemy jak lubicie nasze wpisy z cyklu „Gry za grosze”. Postanowiliśmy więc przygotować kolejny artykuł z serii, tym razem zmieniając nieco kryteria cenowe. W dalszej części wpisu znajdziecie najlepsze gry Steam do 15 zł z oferty sklepu Kinguin. Wszystkie wyróżnione oferty posegregowaliśmy według odpowiednich widełek cenowych. Udanych zakupów 🙂

Najlepsze oferty na gry PC (do 15 zł) w sklepie Kinguin

Na liście poniżej znajdziecei najciekawsze promocje na gry PC, jakie możecie aktualnie zakupić w sklepie Kinguin. Każda z produkcji dostępna jest w cenie mniejszej niż 15 zł.

Tanie gry Steam do 5 zł

W tym zestawieniu znajdziecie najtańsze perełki ze sklepu Kinguin. Za każdą z wymienionych produkcji nie zapłacicie więcej jak 5 zł!

Polecane promocje na gry PC (do 10 zł)

Czas nieco podnieść poprzeczkę cenową. Poniżej znajdziecie najwyżej oceniane, według GG.Deals, promocje na gry Steam do 10 zł w sklepie Kinguin.

Najciekawsze oferty do 15 zł w sklepie Kinguin

Poniżej umieściliśmy ostatni próg cenowy naszego zestawienia. W tabelce znajdziecie najlepsze gry Steam, które w sklepie Kinguin kosztują mniej niż 15 zł.

Jeśli jesteś graczem PC z krwi i kości, dołącz do naszej grupy na Facebooku, gdzie znajdziesz innych fanów Steama, 4K oraz Ray Tracingu 😉Łowcy Gier PCMR.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.