Zimowy konkurs z GOG! Wygraj jedną z 5 paczek z grami!

Trwa GOG Winter Sale! W ramach wyprzedaży przeceniono ponad 4400 gier i dodatków (listę polecanych przez nas promocji znajdziecie na tej stronie). Dziś zamierzamy dodatkowo podgrzać atmosferę i zaproponować Wam mały konkurs!

Dzięki uprzejmości GOG.com mamy dla Was 5 pakietów z nagrodami, w których znajdziecie klucze do następujących produkcji:

  • Syberia – The World Before
  • South of the Circle
  • Overcooked! 2
  • Endling – Extinction is Forever
  • Frostpunk: Game of the Year Edition

Jeśli więc macie ochotę poprowadzić postapokaliptyczną osadę, zwiedzić syberyjskie pustkowia, bądź spróbować przeżyć w Antarktyce, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału. Wolicie nieco cieplejsze klimaty? Nie ma problemu! Piekielnie gorąca kuchnia w Overcooked 2! już na Was czeka. A jeśli macie ochotę na coś spokojniejszego, lisia rodzinka z Endling – Extinction is Forever już czeka, by roztopić Wasze serduszka.

Aby wejść w posiadanie powyższych gier, musicie jedynie odpowiedzieć na pytanie – „Jaką grę chciałbyś/chciałabyś dostać od Mikołaja w prezencie i dlaczego?”. Odpowiedzi w komentarzach pod newsem przyjmujemy do 28 grudnia, do godziny 23:59. Nagrodzimy najciekawsze i najbardziej kreatywne wypowiedzi.

Uwaga! Komentarze edytowane nie będą brały udziału w zabawie. Laureaci zostaną poinformowani o wygranej w odpowiedzi pod swoim komentarzem i poproszeni o kontakt mailowy. Więcej, o szczegółach dotyczących wysyłki nagród, dowiecie się po zakończeniu giveawaya. Powodzenia! 🍀

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.