Ruszył zapowiadany w środę giveaway, w którym zgarnąć możecie kluczyk Steam do bety Yes, Your Grace!

Klucze dostępne są dla osób, które dodały grę do wishlisty na Steamie lub zrobią to w trakcie wypełniania formularza z giveawayem.

Giveaway znajdziecie w dalszej części wpisu. Zachęcamy was do skorzystania oraz przetestowania gry przez weekend.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Giveaway 5000 kluczy Steam do bety Yes, Your Grace"

 1. Jeśli zapisywało się na stronie twórców to warto sprawdzić maila bo dostałem kluczyk minutę przed 17. Warto dać szansę na klucz innym 😉

   1. Zapisałem się do bety przez formularz który udostępnili twórcy gry jeszcze długo zanim łowcy ogłosili że takie rozdawnictwo będzie miało miejsce. Dostałem kluczyk bezpośrednio od deweloperów, a nie z tego rozdawnictwa 😉

 2. Fajnie, ja też mam klucz. Wrócę do domu to sobie go dodam do steama i zobaczymy co warta jest gierka.

 3. Aktywowałem klucz – Yes, Your Grace Beta for Beta Testing
  Czy po testach gra zostanie już jako Yes, Your Grace?
  Czy to tylko klucz do testów beta?

    1. Zadałeś pytanie „Czy to tylko klucz do testów beta?”, a wyżej jest napisane „(…)którym zgarnąć możecie kluczyk Steam do BETY Yes, Your Grace!”

 4. Pograłem parę minut wygląda ciekawie sporo czytania. Czekam na spolszczenie mimo łatwego słownictwa szybciej czyta mi się w ojczystym…

 5. Betę przechodzi się góra 1,5 godziny. Bardzo mi się podoba, jest dokładnie to czego się spodziewałem. Nie grałem w Reigns, ale widziałem gameplaye i to właśnie coś w stylu Reigns, ale jednak z bardziej rozbudowaną fabułą i można sobie chodzić po zamku (do pewnego stopnia). Martwi mnie trochę liniowość rozgrywki. Może to być gra tylko na raz. Dobrze by było, gdyby był tryb sandbox czy może endless game z losowymi wydarzeniami, większą liczbą możliwych sojuszników, możliwość robienia wrogów, jakichś ewentualnych wojen (nadal rozstrzyganych za pomocą decyzji). Potencjał jest, ale boję się że będzie to jednak krótka gra na jeden raz.

   1. Coś w tym jest. Pewnie przy dłuższej rozgrywce decyzje związane ze złotem i zapasami będą miały większe znaczenie, ale to i tak raczej decyzje związane z ekonomią i utrzymaniem królestwa. Tych fabularnych faktycznie za dużo w tym fragmencie nie było, ledwie kilka które nazwałbym kluczowymi.

 6. Fajna gierka, jak będzie więcej analogi do GOT i Wieśka to z chęcią zagram. Szczególnie jeśli jakiś sensowny rabacik wleci 😛

 7. Mam klucz. Czy jak zostanie wydana gra to będę musiał kupić pełną wersję czy ten klucz będzie już zapisywał tą gre na zawsze?