Trzy otwarte giveawaye na pożegnanie starego layoutu!

Powoli żegnamy już starą stronę Łowców Gier. Z tej okazji chcielibyśmy was zaprosić do specjalnych giveawayów – mamy do zaoferowania 3 hitowe gry na Origin. W losowaniu wziąć może udział każdy kto polubi naszą stronę na Facebooku. Giveawaye zakończą się w piątek w południe. Niedługo po tym nasza strona zostanie wyłączona celem przejścia na nowy layout i zmieniony silnik forum. Zapewniamy, że nową stronę powitamy jeszcze huczniej niż żegnamy starą!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Trzy otwarte giveawaye na pożegnanie starego layoutu!"

  1. Nie ma sprawy, podzielimy się 🙂 Ty bierz Battlefielda a ja Dragon Age: Ultimate Edition..

 1. Oba DA mam, ale za Battlefielda się nie obrażę 😀
  EDIT: Trzeba tu mieć fejsa? 🙁

  1. Dzięki, kolejne bardzo fajne losowania 🙂 Chętnych dużo, a będzie jeszcze więcej, więc ewentualna wygrana będzie bardzo satysfakcjonująca. A przyznam, że przydałaby się mi pierwsza wygrana w tym całym ustrojstwie 😛

   @Globoos
   załóż jakieś fejk konto na lewe dane i maila, ja tak mam.

 2. Szkoda, że zawężacie giveawaya tylko do facebooka – nie każdy ma/chce mieć fb ;/

  1. Skoro my dostajemy coś za darmo – bo tak giveawaye mozna okreslić – to chyba czasem mozna zrobić coś od siebie za darmo ? nie ?

   Skoro nie masz zamiaru zakładać konta na FB i rozreklamowac ŁG przez klikniecie Lubie to nie dziw się, że nie możesz brac udziału w GA. Coś za coś. To nie powód do marudzenia 😉

   1. Nie mam nic przeciwko rozreklamowaniu ŁG, komu mogę to wspominam o stronce.
    Natomiast fb nie chcę i nie zamierzam zakładać. Dlatego napisałem, że akurat szkoda że tylko poprzez fb mogę się do tych giveawayów zapisać.

 3. Giveawaye naprawdę zacne, aczkolwiek w mojej osobie nie będziecie mieć konkurencji, posiadam wszystkie trzy tytuły 😉

  1. Mimo tego, że szału ta gra nie robi, spędziłem przy niej 81 godzin ^^ Chyba dałem się wciągnąć w zbieractwo aczików 😛

   1. Sam zrezygnowałem z kupna po demie 🙂

    Za to w DA 1 chyba ponad 100 godzin mam 🙂

 4. Dobra ale jak rozumiem system losujący nie ma nic wspólnego z FB. Więc jak chcecie sprawdzić czy ktoś naprawdę polubił wasz profil?

   1. Nooo… właśnie że nie?
    Przepraszam twórców giveawaya ale własnie wklepałem w systemie dane zupełnie od czapy. Efekt? +1 przy total enteries. No chyba że później te dane będa w jakiś sposób weryfikowane.

    Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie – jakby co nie przejmujcie się użytkownikiem o nazwie Grem

 5. Dobry konkurs oraz świetne nagrody. Niby FB, ale można poświęcić chwilkę na kliknięcie jak ktoś chce brać udział. Sam odpuszczam zostawiając wam większą szansę, więc nie ma na co czekać! 😀

 6. Wielkie dzięki za zorganizowanie konkursu z takimi fajnymi nagrodami 🙂 Pozdrawiam.

 7. UWAGA: możecie sobie zakładać 1000 kont i nas lajkować – nic mi to nie przeszkadza. Nie przeszkadzają mi też fejkowe konta dla osób, które nie lubią FB. Ale jak zobaczę, że wygrało puściutkie multikonto, które nie ma nic oprócz lajka Łówców i powstało w czasie trwania promocji, to poproszę o re-roll zwycięzcy.