X

«

»

Specjalny giveaway – 30 przepustek do beta-testów Salenauts!

10400814_266529346870118_2960140380679589880_n[1]

Już jutro 30 graczy z całego świata rozpocznie testowanie strony Salenauts.com. Giveaway ze strony Pre-Launch Event kończy się za ok. 17 godzin. Nadal macie szansę wziąć w nim udział!

Specjalnie dla Łowców Gier przygotowaliśmy dodatkowych 30 przepustek! Umożliwią Wam one dostęp do bety od 17 kwietnia. Aby wziąć udział w giveawayu udajcie się na stronę Giveaway Tygodnia i spełnijcie dowolną ilość dostępnych kryteriów. Życzymy powodzenia w losowaniu i uspokajamy, oczekiwanie na publiczny dostęp do strony nie powinno być już zbyt długie i każdy dzień przybliża nas do (kwietniowej?) premery!

Poznaliśmy zwycięzców poprzedniego giveawaya (2x Magicka 2), a są nimi:

 

a Rafflecopter giveaway

 • Shinigami

  Wystartujecie w końcu czy tak jeszcze przez rok będziecie zbierać lajki przed startem?

  • Stawiam, że więcej szumu robią wokół startu tej strony niż jest to warte. Chyba wiedzą, że będzie to przeciętna strona i chcą zrobić reklamę by kogoś przyciągnąć a robią nieświadomie antyreklamę zamiast normalnie wystartować.

 • Laghnarr

  nie wiem o co cały szum, przecież istnieje już kilka stron tego typu, i to do tego bardziej kompetentnych…

  • Ma Teusz

   Moge prosić o przykłady?

   • lowcygier <3

   • Gryzuold

    Każda, która nie przekierowuje przez szemrane tradedoublery i inne awiny? I przede wszystkim gdzie na każdym kroku nie promują keyszopowej lewizny? Choćby /r/GameDeals/ czy isthereanydeal, a ostatnio nawet steamgifts.

 • serge

  A ja zapytam inaczej. Czy potencjalni beta-testerzy będą coś z tego testowania mieli? Bo sami twierdzicie, że celem giveawaya nie jest zaspokojenie ciekawości – tylko rzetelne testowanie strony. Myślę że powinni coś z tego testerzy mieć, skoro wykonują część pracy za Was. Bo jeśli jedynym „bonusem” jest wcześniejszy dostęp do strony (niekompletnej), to trochę nie fair – i jeszcze z tego giveaway robić…

 • Mnie już zamęczyliście. Prawie 17 tyś. osób zgromadziliście na grupie i wciąż nie jesteście wobec nas na tyle w porządku, aby podać datę planowanej premiery… Prawda jest taka, że w giveawayu wezmę udział, ale ze słodkiej ekscytacji tą stroną nie pozostało już nic…

 • Pingback: Blue Coaster33()