X

«

»

Rozdajemy 10 biletów na VIP Day podczas targów Poznań Game Arena 2016!

Rozdajemy 10 biletów na VIP Day podczas targów Poznań Game Arena 2016!

Zapraszamy do wzięcia udziału w giveawayu, w którym wygrać możecie:

Więcej informacji o giveawayu znajdziecie w dalszej części wpisu.

Giveaway

10 biletów na VIP Day podczas targów Poznań Game Arena 2016!

 

FAQ 

Czym jest giveaway?

Giveaway to konkurs, w którym spośród wielu różnych uczestników wyłaniany jest zwycięzca. Wykorzystywane przez nas narzędzie o nazwie Gleam umożliwia zupełnie losowe wyłonienie szczęśliwców na podstawie automatycznego algorytmu.

W jaki sposób wziąć udział w giveawayu

Na stronie promocyjnej znajdziecie formularz z zadaniami w mediach społecznościowych. Jest to np. odwiedzenie strony na Facebooku, śledzenie konta na Twitterze, dołączenie do grupy Steam itd. Za każde wykonane zadanie otrzymujecie punkt, który działa jak los na loterii. Im więcej punktów uzbieracie, tym większe szanse na wygranie nagrody.

W jaki sposób zostanie ogłoszony zwycięzca?

Zwycięzca/zwycięzcy giveawaya zostaną opublikowani bezpośrednio w formularzu, niedługo po zakończeniu konkursu.

Czy warto brać udział w giveawayu? Jaką mam pewność, że nagrody nie trafią do tzw. „znajomych królika”

Zdecydowanie warto. Kto nie oddaje strzału na bramkę, ten nie zdobywa gola. Im więcej próbujecie, tym większe są wasze statystyczne szanse na wygraną.

Zwycięzcy to losowi użytkownicy wyłonieni na podstawie losowania. Gleam nie umożliwia ręcznego wybierania zwycięzców – da się ich wybrać tylko i wyłącznie losowo. Wprawdzie wygranego można zdyskwalifikować (jeśli np. nie spełni on zadań, których spełnienie wcześniej deklarował), ale zastąpić można go tylko kolejnym losowo wybranym użytkownikiem.

Powyższy argument i tak nie ma znaczenia w obliczu faktu, że na naszej stronie pracują uczciwi ludzie, którzy brzydziliby się tego typu przekrętami.

Chciałbym zrobić własnego giveawaya. Jak zrobić podobny formularz?

Zachęcamy do rejestracji na Gleam! Tworzenie giveawayów jest zupełnie darmowe (chociaż sami korzystamy z płatnej wersji, która umożliwia nam wklejanie obrazków).

 

O PGA 2016

Już wkrótce największe i najważniejsze polskie targi gier wideo: Poznań Game Arena. Na targach, które odbędą się w dniach od 21 do 23 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, nie zabraknie bogatej ekspozycji największych reprezentantów branży, takich jak XBox czy Playstation, przedstawicieli producentów sprzętu i akcesoriów dla graczy oraz obszernej reprezentacji polskich studiów gamedevowych.

Poznań Game Arena to ponad 150 wystawców, którzy zajmą ponad 45 tysięcy m2, a na nich setki stanowisk do gier, turnieje e-sportowe, konkursy Cosplay i spotkania z gwiazdami YouTube. Po raz drugi kontrolę nad dużą sceną, będącą główną areną turniejowych zmagań przejmie TWITCH a całość poprowadzi Piotr „Izak” Skowyrski.

Bilet wstępu na PGA uprawnia także do wstępu na największą polską konferencję gamedevowa: Game Industry Conference, która odbędzie się w tym samym czasie na terenie targów. A tam wykłady, panele, spotkania z twórcami gier. Więcej informacji o targach na stronie www.gamearena.pl, na temat konferencji na stronie www.gic.gd 

 • Bardzo pragnę tam pójść bo będzie tam mój dobry kolega sergeron razem ze swoją siostrą.

  • Leaffar

   Czyli chcesz iść dla siostry sergerona? 😛

   • no tak bo oni są w sobie zakochani

 • Obowiązkowo będę 😀

 • Kafar

  Meh. Gdyby to nie było setki kilometrów na drugim końcu polszy to może…gdybym miał jeszcze z kim tam jechać to może może

  A tak to postoję i popatrzę

 • niestety mieszkam obecnie na antarktydzie i mam za daleko ale powodzenia innym

 • Mam pytanie, bo zawsze weryfikujecie osoby, które wygrywają u was giveawaye i jestem ciekaw co dokładnie sprawdzacie? Bo logując się swoim własnym kontem Facebook, własnym Steamem nie mam się czego wstydzić, ale za to konto Twitter stworzyłem tylko dla takich wymagań. Czy konto stworzone żeby obserwować i twitterować na temat czegoś co mnie nawet niespecjalnie interesuje może zaważyć żeby ewentualnego wygranego „przeskoczyć” i losować dalej? Nawet nie chodzi mi konkretnie o ten Giveaway, ale o wasze działania, czy jak nie mam normalnego Twittera to lepiej żebym sobie nie zawracał głowy na przyszłość, czy jednak parametr konta Steam lub Facebook jest dominujący i działa na naszą korzyść? 😀

  • Nie ma znaczenia jak wygląda twój profil. Sprawdzamy tylko, czy nie usunąłeś followa od czasu zgłoszenia. Staramy się też odsiewać ewidentne multikonta, np. na podstawie IP, czy podejrzanie małej ilości znajomych na FB/Steamie.

   • Czyli jeśli mam podane wymyślone dane (nie daj boziu, to niezgodne z regulaminem fejsika, pytam tylko teoretycznie!), bo nie chcę żeby mnie znalazł ktoś, kto nie ma znaleźć, to jest ok, tak? Ale jeśli na moim koncie taką informację jak tę o znajomych mam zastrzeżoną, że nie będąc moim znajomym widzi się info „Brak obiektów znajomi do pokazania”, to nie mam co sobie zawracać głowy?
    Cenię sobie swoją prywatność, nie mam zamiaru chwalić się kogo znam. A z drugiej strony… Chcę iść na PGA, gram na kompie, nie mam życia, więc brak znajomych powinien wyglądać wiarygodnie! ;)))

    • Wydaje mi się, że nikt cię nie odsieje z tego powodu. Próbuj 🙂

   • Remike a mógłbyś mi powiedzieć jak sprawdzić czy to jestem ja z wygranem bo jest tam Marcin W i nie ma zdjęcia wiec wydaje mi się to ze to ja ale może być kilku takich Marcin W ;p

 • Po co w ogóle pojawiać się na takim PGA? Pełno ludzi, gry, które są normalnie w sklepach, kolejka do wszystkiego…

  • Kafar

   Bo możesz ograć gry których jeszcze w sklepach nie ma, zobaczyć nowości na własne oczy, zgarnąć pewnie trochę itemów czy to rozdawanych czy to z konkursów, pooglądać cosplaye itd itp. Gdyby to było kilka miast dalej to bym się wybrał, ale 400 km – meh

 • a tak z ciekawości po ile są bilety na ten cały VIP Day ?

  • Sprawdzenie na stronie pga zajęłoby mniej czasu niż zadanie tutaj pytania 😉 120 zł

  • sergeron

   120

 • Chyba wygrałem? Ktoś coś ma informacje jak jest z odbiorem biletów czy przyjdą na pocztę czy jak to wygląda?

 • jak zwykle kupa 🙁

 • Jak z odbiorem tego Biletu ? bo nie jestem pewien czy na piątek będę troszke kilosów mam a nie spodziewałem się wygranej ;o 😀

  • już są na poczcie 😀 Tak samo mega zaskoczony jestem wygraną 😀 Pierwszy raz udało się coś wygrać. Super!

   • ja nic na poczcie nie mam

 • FoxZi34

  Hehs… już drugi raz wygrałem… poprzednio Rise of the Tomb Raider…