Otwarte giveawaye! Warhammer 40k: Space Marine i Worms Reloaded

Chcielibyśmy zaprosić was do wspólnej zabawy z giveawayami gier! Nasza ekskluzywna grupa ma już ponad 30 członków i ciągle się powiększa, jednak teraz postanowiliśmy rozdać parę naszych gier KAŻDEMU zainteresowanemu!

Tymczasowo zamknęliśmy nasz otwarty fanpage steamowy. Jeżeli chcesz wziąć udział w giveawayu jednej z dwóch gier wystarczy, że podasz link do swojego profilu na steam w komentarzach pod tym newsem!

Warhammer 40k: Space Marine – http://www.steamgifts.com/giveaway/iuSOz/

Worms: Reloaded – http://www.steamgifts.com/giveaway/KRV4r/

Czekamy na Wasze zgłoszenia! Każdy kto poda link do profilu steamowego zostanie dołączony do grupy (o ile nie odnajdzie tego zgraja zagranicznych wyłudzaczy 😉 ). Nasz fanpage będzie z powrotem otwarty po zakończeniu giveawayów. Oba giveawaye kończą się we wtorek o 18.00!


 

 


 
Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Otwarte giveawaye! Warhammer 40k: Space Marine i Worms Reloaded"

 1. Jak to jest z przyznawaniem tych gier?
  Miał dostać każdy zainteresowany jeśli dobrze zrozumiałem.
  Umieściłem więc link do swojego profilu i…?

  1. Troszkę źle zrozumiałeś. Każdy zainteresowany mógł zostać przyłączony do grupy steamowej Łowcy Gier. Tylko członkowie tej grupy mogli wziąć udział w giveawayu dwóch gier. Giveawaye już się zakończyły i zwycięzcy zostali wyłonieni przez Steamgifts. A z rozdawaniem gier każdemu zainteresowanemu chodziło o różnicę między rozdawaniem publicznym (dla każdego) i rozdawaniem ekskluzywnym (dla członków grupy). Tym razem każdy mógł wziąć udział w losowaniu, ale zazwyczaj przywilej ten mają tylko członkowie grupy, którzy przyczynili się do rozwoju strony. 😉

  2. Przyznawanie? Przyznać możemy dostęp do grupy, reszta to loteria. Korzystałeś kiedyś ze steamgifts? To taka strona, za pośrednictwem której można robić losowania gier (giftów na steamie lub kluczy). Przy tworzeniu takowego jest możliwość ograniczenia giveawaya do danej grupy. My mamy 2 – jedną zamkniętą dla osób udzielających się na forum i drugą otwartą, do której mógł dołączyć każdy, kto się tu zgłosił. Większość losowań odbywa się w gronie tej zamkniętej, ale niewykluczone, że oprócz Space Marine’a i Wormsów, w otwartej grupie pojawi się coś jeszcze.

   Co ciekawe, wiele osób, które dołączyło do grupy, zapomniało o wzięciu udziału w losowaniu. Na 7x zgłoszeń, 4x brało udział w giveawayu na steamgifts. Następnym razem zamieścimy informację, o co chodzi w steamgifts, bo jak widzę, dla niektórych to coś nowego. Remik chyba wziął to za oczywistość ;).

 2. Ok, dzięki za wyjaśnienie.
  Faktycznie to mój pierwszy kontakt ze steamgifts i źle zrozumiałem treść:)