Nowe giveawaye! Men of War i Fallout 3 GOTY

Kolejną grą w naszych Flash Giveaways jest Men of War:

http://www.steamgifts.com/giveaway/yDx4z/

Gra dostępna jest dla naszej ekskluzywnej grupy giveawayowej (zobacz jak do niej dołączyć w rozwinięciu!). Przypominamy też, że za 1 dzień kończy się giveaway do Darksiders 2!

Aktywny jest też otwarty giveaway Fallout 3: GOTY dodany dzięki uprzejmości użytkownika Catra! Jest on dostępny dla każdego kto dołączył do naszego steamowego fanpage’a!

 

 

Zasady przystąpienia do naszej grupy „Łowcy Nagród Giveaway”

 

W grupie znajdzie się każdy użytkownik, który choćby w minimalnym stopniu przyczyni się do rozwoju naszej strony! 

Na naszym forum pojawiły się w poszczególnych wątkach ikony procy (). Tematy te oznaczone są również symbolem (Y) w tytule. Ikonka procy to swego rodzaju odznaka dla Łowców Gier na forum. Można ją zdobyć:
 

  • Wyszukując dla nas promocje! Jeżeli ktoś z redakcji użyje waszej informacji  o promocji oraz linku otrzymacie gratyfikację w postaci procy!
  • Pomagając uzupełnić naszą bazę danych.
  • Pisząc tekst publicystyczny, który zostanie opublikowany na naszej stronie
  • Pomagając w rozwoju / promocji naszej strony
 
 
Więcej informacji możecie znaleźć >>TUTAJ<<
 

Adres do strony grupy: http://steamcommunity.com/groups/lowcy-nagrod
 

 
 
Przypominamy, że zbierając proce macie również szansę wziąć udział w konkursie na najlepszego Łowcę Gier z szansą na wygranie dowolnej gry za 10 Euro w czasie nadchodzącej wyprzedaży na steam!
 

 
Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.