Letni konkurs z GOG.com - wygraj jedną z 10 paczek z grami!

Trwa Letnia Wyprzedaż na GOG.com, w ramach której przeceniono ponad 3500 gier i dodatków (pełną listę ofert znajdziecie na tej stronie). Dziś zamierzamy dodatkowo podgrzać atmosferę i zaproponować Wam mały konkurs!

Dzięki uprzejmości GOG.com mamy dla Was 10 pakietów z nagrodami, w których znajdziecie klucze do następujących produkcji:

  • No Man’s Sky
  • Frostpunk
  • Hero’s Hour

Jeśli więc chcecie nieco się ochłodzić (chętni na wydobywanie węgla przy -40 stopniach Celsjusza ręka do góry), sprawdzić jak prezentuje się indycza wersja Heroes 3, bądź zwiedzać obce planety w No Man’s Sky za darmo, możemy Wam w tym nieco pomóc 😉

Aby wejść w posiadanie powyższych gier, musicie jedynie odpowiedzieć na pytanie – „Która gra jest z Tobą od dzieciństwa i dlaczego wciąż do niej wracasz?”. Odpowiedzi w komentarzach pod newsem przyjmujemy do 27 czerwca do godziny 23:59. Nagrodzimy najciekawsze i najbardziej kreatywne wypowiedzi.

Uwaga! Komentarze edytowane nie będą brały udziału w zabawie. Laureaci zostaną poinformowani o wygranej w odpowiedzi do swojego wpisu i poproszeni o kontakt mailowy. O szczegółach dotyczących wysyłki nagród dowiecie się więcej po zakończeniu giveawaya. Powodzenia! 🍀

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.