Konkurs! Wygraj Expeditions: Rome lub jedną z 9 innych gier wydanych przez Koch Media Poland!

Łowcy, pora na nowy konkurs. Tym razem do wygrania jest taktyczna gra RPG Expeditions: Rome oraz 9 innych gier wydanych w naszym kraju przez Koch Media Poland. Aby wziąć udział, należy wykonać zadania w formularzu SweepWidget, w tym odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Jaka ilość pamięci RAM jest dla Was najbardziej optymalna i dlaczego?” Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone 🙂

Zapraszamy Was do rozwinięcia wpisu, gdzie znajdziecie nieco więcej informacji na temat debiutującego dziś na rynku Expeditions: Rome, a także sam giveaway!

Expeditions: Rome – Veni, Vidi, Vici

Expeditions: Rome to trzecia odsłona cenionej serii gier RPG, rozpoczętej w 2013 roku tytułem Expeditions: Conquistador z akcją rozgrywającą się na terenach obecnej Ameryki Środkowej. Cztery lata później na rynku pojawiło się Expeditions: Viking skupiające się na przygodach brodatych wojowników ruszających na podbój Brytanii. Rzymska opowieść pozwala natomiast wcielić się w młodego żołnierza (lub żołnierkę) walczącego w Grecji, Afryce Północnej oraz Galii. I choć na jego trakcie nie pojawi się wioska nieugiętych galów, z Asteriksem i Obeliksem na czele, droga do zwycięstwa wcale nie będzie usłana różami. Rozgrywka w Expeditions: Rome skupia się na przemierzaniu podbijanych przez Cezara krain, wypełnianiu licznych zadań oraz toczeniu potyczek z oddziałami przeciwników.

Pierwsze recenzje wskazują, że mamy do czynienia z solidną produkcją, która powinna zadowolić większość fanów RPG i turowych strategii. Jeśli jednak nie jesteście przekonani czy jest to odpowiedni tytuł dla Was, na platformie Steam dostępne jest darmowe demo Expeditions: Rome.

Expeditions Rome to nie jedyna nagroda, którą możecie zdobyć. W puli znajdziecie też klucze do:

  • 1x DIRT 5 na PC
  • 1x Crusader Kings 3 na PC
  • 1x Empire of Sin na PC
  • 1x Chronos: Before the Ashes na PC
  • 1x Windbound na PC
  • 1x 9 Monkeys of Shaolin  na PC
  • 1x Relicta na PC
  • 1x Ash of Gods na PC
  • 1x Shenmue 3 Deluxe Edition na PC

Konkurs trwa do 20 lutego 2022 do godziny 22:00. Zasady i regulamin znajdziecie na tej stronie. Powodzenia!

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.