GOG logo
  Polecamy

Konkurs Made in Poland Sale! Wygraj 1 z 66 gier PC na platformę GOG!

Trwa Made in Poland Sale na GOG.com. W ramach wyprzedaży przeceniono ponad 200 tytułów stworzonych przez utalentowanych polskich twórców. W ofercie pojawiły się zarówno klasyki, jak i znane oraz cenione nowości, które zakupić można nawet 90% taniej!

Z tej okazji mamy też dla Was konkurs. Dzięki uprzejmości GOG.com do rozdania jest 66 kluczyków (po 3 na grę) do takich tytułów, jak: Banished, Blair Witch, Call of Juarez, Children of Morta, Dying Light: The Following – Enhanced Edition, Frostpunk: GOTY, Ghostrunner, Layers of Fear, Leo the Lion, Liberated, Observer: System Redux, Papetura, Sniper: Ghost Warrior, Sniper Ghost Warrior 2, Sniper Ghost Warrior 3, Timberborn, The Medium, The Cat Lady, Ultimate Fishing Simulator, Vampire the Masquerade – Coteries of New York, Vampire: the Masquerade – Shadows of New York, Werewolf: The Apocalypse.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdziecie w rozwinięciu wpisu.

Aby wziąć udział w konkursie, napiszcie w komentarzu pod tym newsem, jaką polską grę cenicie najbardziej i dlaczego wybraliście akurat ją? Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy 🙂

W odpowiedzi podajcie również maksymalnie trzy tytuły, które chcielibyście wygrać (kolejność będzie brana pod uwagę, dlatego też zacznijcie od tych, które pożądacie najbardziej). Jeśli komentarz zostanie wytypowany, ale autor poprosi o klucze do gry, której nakład się wyczerpał (decydować będzie kolejność zwycięskich zgłoszeń), wówczas przyznany zostanie inny, losowy klucz z puli. Uwaga! Komentarze edytowane nie będą brały udziału w zabawie. Laureaci zostaną poinformowani o wygranej w komentarzu pod swoim wpisem i poproszeni o kontakt przy pomocy formularza. O szczegółach dotyczących wysyłki nagród dowiecie się więcej po zakończeniu giveawayu.

Konkurs potrwa do niedzieli 14 listopada do godz. 23:59. Nagrodzimy 66 najciekawszych komentarzy. Powodzenia!

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.