Giveaway - wygraj router TP-Link Archer C4000, 2 klucze do Chaosbane i 10 wejściówek na GameOn 2019 Kielce

Zapraszamy do wzięcia udziału w giveawayu, przygotowanym we współpracy z ITHardware.plKinguinem konkursy-gracza.pl w którym wygrać możecie:

 • 1x router TP-Link Archer C4000
 • 2x klucz do Warhammer: Chaosbane
 • 10 wejściówek na GameOn 2019 Kielce

Wszystkie kryteria wstępu znajdziecie pod tym linkiem lub w dalszej części wpisu. Powodzenia!

Tagi:

Komentarze do "Giveaway – wygraj router TP-Link Archer C4000, 2 klucze do Chaosbane i 10 wejściówek na GameOn 2019 Kielce"

 1. „Zostaw łapkę w górę na profilu” – po czym jest link do kanału na youtube… Co mam przez to rozumieć?

 2. Moja szansa na wygraną wynosi 0.121953618% Możecie mi już gratulować. Jak coś to wejściówkę na GameOn mogę oddać, bo nie po drodze mi do Kielc

 3. Heh, zerknąłem do regulaminu przed przystąpieniem, tylko nie wczytywałem się za bardzo. Dopiero teraz zwróciłem uwagę, że zwycięzcami zostały (?) osoby z największą liczbą zgłoszeń. W takim razie spadajcie na drzewo wraz z ithardware, kinguinem i konkursami-gracza.

  1. 10. Within 7 days after the Promotion Termination Date, a jury consisting of 2 Kinguin’s employees of Kinguin’s choice (the “Jury”) shall proclaim 13 Winners, who have gathered the biggest amount of Entry points.
   11. The Prizes shall be distributed among top 13 scorers

   Tak jak kolega wyżej napisał, jak nie masz największej liczby zgłoszeń to elo.

   12.In case the exact same number of Entry points eligible for winning the Prize is collected by more than 1 Participant, Kinguin reserves the right to grant the Prize to the Participant who has gathered the largest amount of Entry points faster during the Promotion Period.

   To jest ciekawe – jak ktoś wie że będzie taka promocja to właściwie z automatu wygrywa, ponieważ ilość zgłoszeń nie ma znaczenia, liczy się tylko liczba maksymalna. Plus ten mechanizm z klikaniem codziennie w dane linki, kto zaczął wcześniej ten wygrywa. Regulamin jest po angielsku, ale to już tylko wisienka na torcie.
   Całość wygląda jak ustawka.

Komentowanie jest zamknięte