Polecamy

Giveaway: wygraj jeden z trzech kluczy do Division 2 lub fotel gamingowy Pro-Gamer by Yumisu AGURI!

Zapraszamy do wzięcia udziału w giveawayu, przygotowanym we współpracy z Kinguinem konkursy-gracza.pl w którym wygrać możecie:

 • jeden z trzech kluczy Tom Clancy’s The Division 2 lub
 • fotel gamingowy Pro-Gamer by Yumisu AGURI

Wszystkie kryteria wstępu znajdziecie pod tym linkiem lub w dalszej części wpisu. Powodzenia!

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Giveaway: wygraj jeden z trzech kluczy do Division 2 lub fotel gamingowy Pro-Gamer by Yumisu AGURI!"

 1. Moim skromnym zdaniem te wszystkie Givy z Gleam to wałek nikt kto weźmie udział nie wygrywa, co innego ci co robią takie Givy 😛

  1. Dowody poproszę , jak nie masz nic na poparcie swoich słów to nie pisz głupot bo właśnie oskarżyłeś redakcję o organizowanie lipnego konkursu a na to zdaje się jest paragraf.

   1. Ktoś powiedział swoje zdanie a ten już paragrafami straszy, pewnie to rodzinna tradycja, dziadek w wermahcie, tatus w sb, a synek szeryf internetu….

    1. Ja mówię o odpowiedzialności za własne słowa i o tym że autor tego komentarza oskarżył redakcję o oszustwo a ty mnie tu obrażasz wyskakując z dziadkiem z wermachtu i ojcem z SB. Może dla ciebie takie inwektywy nic nie znaczą, dla mnie tak. Także leci blokada użytkownika.

    2. Jest coś takiego jak „Czytanie ze zrozumieniem”. Autor tamtego komentarza nie oskarżył nikogo, tylko wyraził swoje zdanie, nawet napisał: „MOIM SKROMNYM ZDANIEM..”. A blokada od jakiegoś społeczniaka obchodzi mnie tyle co zeszłoroczny śnieg.

   1. Ja to raz wygrałem jak był konkurs od firmy Creative to wtedy słuchawki otrzymalem także, każdy może wygrać, tyle że trzeba mieć szczęście 🙂

  2. Również wygrałem. Co prawda na ggdeals i w sumie jedyną grę, która mnie nie interesowała (Lego coś tam – poszło na prezent dla kumpla) ale mogę potwierdzić, że givy od remike są legitne. Inna kwestia, że czasem trzeba poczekać dużo czasu zanim zostaną ogłoszeni zwycięzcy. Ale przynajmniej o tym pamięta, w przeciwieństwie do odpowiedzi na tematy odnośnie tej strony i bazaru 😉

 2. Jak to mawiają głupi ma zawsze szczęście… A ja nadal nic nie wygrałem, może tym razem się uda Kappa.