Giveaway! Wygraj $500 i gry AAA w konkursie z okazji wyprzedaży Lunar Sale w Fanatical

A co by było, gdybyście dowiedzieli się, że macie do wydania 500 dolarów na gry!? Taka kwota może już niebawem wpaść w Wasze ręce, gdyż główną nagrodą w nowym konkursie, organizowanym we współpracy z GG.deals i Fanatical, jest właśnie $500, które będziecie mogli przeznaczyć na zakup dowolnych gier z oferty sklepu!

Lunar Sale w Fanatical to coś więcej niż tylko atrakcyjne promocje na gry. To także pretekst do tego, by dać Wam szansę na wygranie atrakcyjnych nagród. Któż bowiem nie chciałby móc wydać ponad 2000 zł na wymarzone tytuły, nie opróżniając przy tym swojego konta bankowego?

Zwycięzca giveawaya zgarnie bogaty pakiet nagród, w skład którego wejdą:

  • 🔥 $500 do wydania na gry w sklepie Fanatical 🔥
  • Hogwarts Legacy
  • Elden Ring
  • Like a Dragon: Ishin!
  • Wo Long: Fallen Legacy
  • Persona 5 Royal

Dziesięć osób może natomiast liczyć na nagrody pocieszenia w postaci bonu na $10 do wydania w sklepie!


Aby wziąć udział w rozdaniu, wystarczy wykonać zadania zawarte w poniższym formularzu. Nie musicie robić wszystkiego, ale pamiętajcie, że każdy zdobyty punkt to dodatkowa szansa na wygranie nagrody, a więc im więcej wymagań spełnicie, tym większe prawdopodobieństwo, że to właśnie Wy zagracie w Hogwarts Legacy, Elden Ring i wszystkie gry, które kupicie w sklepie Fanatical za $500!

Zgłoszenia przyjmujemy do 29 stycznia, do godziny 17:00. Zwycięzca zostanie ogłoszony w ciągu kilku dni po zakończeniu giveawaya.

Lunar Contest

Konkurs sponsorowany przez GGDeals.


Na jakie gry wydalibyście 500 dolarów? Pochwalcie się listami w komentarzach!

PS. Najciekawsze oferty na gry z wyprzedaży zebraliśmy dla Was w tym wpisie.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.