Giveaway: wygraj 1 z 2 kluczy Steam do Resident Evil 2

Zapraszamy do wzięcia udziału w giveawayu, przygotowanym we współpracy z G2Play, w którym wygrać możecie:

 • 2x Resident Evil 2 Remake

Wszystkie kryteria wstępu znajdziecie w linku powyżej (lub w dalszej części wpisu). Powodzenia!

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Giveaway: wygraj 1 z 2 kluczy Steam do Resident Evil 2"

   1. Tak, bo jak ktoś streamuje, to od razu idiota, który udaje reakcje. Weź się ogarnij, chopie. Nie widziałem nigdy takich streamerów, może tacy istnieją, ale raczej to po ciemnej stronie Internetu.

    1. Ja oglądam jednego bo inni mnie nie interesują. Gra w souls-likeowe gry, LobosJR. Normalny gość. Były pracownik BioWare.

 1. Na Twitterze nie działa, wyskakuje – „Błąd, coś poszło nie tak” na dwóch przeglądarkach próbowałem i nic. Nawet normalnie nie można się zalogować a od kilku miesięcy mam, tam konto. Jakieś sugestie?

 2. Jestem zalogowany na Gleam, a mimo tego mam się logować za pomocą innego konta? WTF? Nie zamierzam podawać kolejnych danych, więc giveaway nie dla mnie. :/

  1. Do giveaway-ów jedni tworzą fejkowe konta a inni się obrażają i z reguły nikogo nie obchodzi kto do której grupy należy. 😀

 3. Na jakich zasadach działa ta zabawa? Wystarczy wykonać wszystkie zadania (wszyscy mają równe szanse), czy też klikać jak upośledzony (im więcej kliknięć tym wyżej w rankingu)?

   1. Dziękuję że raczyłeś podzielić się ze mną swą wszechwiedzą w tak możliwie jak najbardziej wyczerpujący opisowo sposób o wielki LOL’u. Niech dzięki Ci będą po wsze czasy!!!