Zapraszamy do wzięciu udziału w naszym nowym giveawayu tygodnia:

Tomb Raider

Kryteria wstępu znajdziecie bezpośrednio po zalogowaniu się na rafflecopter.

Grę Chivalry: Medieval Warfare z poprzedniego giveawaya wygrywa użytkownik z nickiem damian0303. Gratulujemy!

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Giveaway tygodnia – Tomb Raider"

  1. Niestety, wszystkich nie uszczęśliwisz 🙁 Darmowe gry są dość nudne w większości przypadków.

   A swoją drogą, w demie nie ma opcji zagrania online?

  2. No właśnie. Szkoda że turniej dostępny tylko dla osób, które kupiły wcześniej Wormsy. Ostatni raz grałem w tytuł z serii pod koniec lat 90, jeszcze na studiach przed epoką internetu w trybie hot seat. Ilość „funu” spora, ale przy braku bezpośredniego kontaktu to już nie to i potem nigdy nie brałem Wormsów pod uwagę przy zakupach, przez co nie można wziąć udziału w najwyżej punktowanej kategorii. Szkoda że nie gra z F2P, choćby grupowe mecze w nadal świetnym TeamForess2 – dostępne dla każdego, a zawsze jest problem że nie ma znajomych ludzi do pogrania grupą z komunikacją głosową – to zupełnie co innego niż z przypadkowymi ludźmi po wbiciu się na serwer.
   A tytuł na giweaway świetny 🙂 Pewnie zainteresowanych będzie mnóstwo ludzi.

  3. Mocny tytuł w podarunku, to i wymaganie musi być takie, które uszczęśliwi jednych unieszczęśliwi drugich. Wstawka mimo wszystko bardzo dobra i dziękuję za nią remike. W końcu i bez worms revolution macie szansę jakąś na wygraną. 😉