Giveaway tygodnia - C&C Ultimate Collection

c&c-1217-610Ruszamy z naszą nową inicjatywą – giveaway tygodnia! Co tydzień o tej samej porze rozdawać będziemy jedną, porządną grę. Aby ją wygrać… będziecie musieli się troszkę postarać!

Założenie jest proste – im bardziej przyczynisz się do rozwoju strony, tym większe masz szanse na wygraną! Kryteriów wstępu będzie minimum 4, z czego jedno – zadanie specjalne – będzie ulegać zmianie przy każdej okazji. Nie przedłużając, w tym tygodniu mamy dla was:

Giveaway C&C Ultimate Collection

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Giveaway tygodnia – C&C Ultimate Collection"

 1. Jak z tym GA? Trzeba nowe stworzyć czy jakieś przeszłe do kilku dni też się liczą? 😉

  1. Właśnie nie doprecyzowałem tego i ktoś też mi zwrócił uwagę. Musi być nowy. Zaraz dopiszę do warunków: „stworzony między 18.05-25.05”.

  2. kurczę, stworzyłem giba jakoś chwilę przed 22:00 17.05. zaliczy się?

  1. Tak 🙂 I co dalej? Muszę się zalogować do Rafflecoptera żeby je zobaczyć?

 2. O ile sam rafflecopter jest moim zdaniem mniej czytelny niż steamgifts, o tyle sam pomysł mi się podoba. Dodatkowe kryteria to ciekawe rozwiązanie na zwiększenie swoich szans w losowaniu, a przy okazji sposób na wypromowanie strony. Nieźle pomyślane, tylko czy będzie się Wam chciało to wszystko sprawdzać?

  BTW. Moglibyście podać kto wygrał poprzednie giveaway of the week (CoD Bo2)?

  1. Nie mógłbym, bo tam był tylko facebook i zwycięzcę znam z imienia i nazwiska. Jeżeli teraz wygra ktoś np. z grupy na steam, to bez problemu to ogłoszę. 😉

  2. Aha, rozumiem że zwycięzca został już poinformowany o wygranej… no nic, może następnym razem uda się coś wygrać 😛 Jeszcze pytanko o tę akcję na rafflecopterze, czy każde wejście liczy się jako jedno entry, czy też jeśli spełnię dodatkowe kryteria zalicza mi odpowiednio większą liczbę entries?

 3. Ciekawa inicjatywa – nawet bardzo. Jak na razie ode mnie poszło „tylko” 8 entries. Może tym razem wygram 😀

 4. Świetny pomysł z tymi giveawayami. Fajnie, że nie tylko gry na steama dajecie. A i dzięki temu macie darmową reklamę na różnych forach 🙂

 5. Bombowy pomysł, napewno rozrusza wszystkich zainteresowanych XD osobiscie za C&C nie przepadam ale o inne chetnie powalcze XD