X

«

»

Giveaway: itemy do CS:GO – Glock 18 | Fade i M9 Bayonet | Fade

Giveaway: itemy do CS:GO – Glock 18 | Fade i M9 Bayonet | Fade

Zapraszamy do wzięcia udziału w giveawayu przygotowanym we współpracy z firmą SkinJoker, w którym wygrać możecie:

Za wyłonienie zwycięzców i wysyłkę nagród odpowiedzialna będzie firma Skin Joker.


Więcej informacji o giveawayu znajdziecie w dalszej części wpisu.

FAQ 

Czym jest giveaway?

Giveaway to konkurs, w którym spośród wielu różnych uczestników wyłaniany jest zwycięzca. Wykorzystywane przez nas narzędzie o nazwie Gleam umożliwia zupełnie losowe wyłonienie szczęśliwców na podstawie automatycznego algorytmu.

W jaki sposób wziąć udział w giveawayu

Na stronie promocyjnej znajdziecie formularz z zadaniami w mediach społecznościowych. Jest to np. odwiedzenie strony na Facebooku, śledzenie konta na Twitterze, dołączenie do grupy Steam itd. Za każde wykonane zadanie otrzymujecie punkt, który działa jak los na loterii. Im więcej punktów uzbieracie, tym większe szanse na wygranie nagrody.

W jaki sposób zostanie ogłoszony zwycięzca?

Zwycięzca/zwycięzcy giveawaya zostaną opublikowani bezpośrednio w formularzu, niedługo po zakończeniu konkursu.

Czy warto brać udział w giveawayu? Jaką mam pewność, że nagrody nie trafią do tzw. „znajomych królika”

Zdecydowanie warto. Kto nie oddaje strzału na bramkę, ten nie zdobywa gola. Im więcej próbujecie, tym większe są wasze statystyczne szanse na wygraną.

Zwycięzcy to losowi użytkownicy wyłonieni na podstawie losowania. Gleam nie umożliwia ręcznego wybierania zwycięzców – da się ich wybrać tylko i wyłącznie losowo. Wprawdzie wygranego można zdyskwalifikować (jeśli np. nie spełni on zadań, których spełnienie wcześniej deklarował), ale zastąpić można go tylko kolejnym losowo wybranym użytkownikiem.

Powyższy argument i tak nie ma znaczenia w obliczu faktu, że na naszej stronie pracują uczciwi ludzie, którzy brzydziliby się tego typu przekrętami.

Chciałbym zrobić własnego giveawaya. Jak zrobić podobny formularz?

Zachęcamy do rejestracji na Gleam! Tworzenie giveawayów jest zupełnie darmowe (chociaż sami korzystamy z płatnej wersji, która umożliwia nam wklejanie obrazków).

  • Ostatnim razem pojawiło się kilka komentarzy od osób, które nie wiedziały czym w ogóle są giveawaye. Z tego też powodu postanowiłem napisać specjalne FAQ z objaśnieniami.

  • Co do skinjoker to zdecydowanie nie polecam ich strony grałem sobie na binary.skinjoker brałem udział w ich giveawayach wszystko fajnie git malina, i nagle gdy chciałem dołączyć do kolejnego giveawaya na gleam nie mogłem wypełnić wymagań związanych z twitterem po kilku próbach wchodzę normalnie na twittera i chcę zrobić to ręcznie – okazuje się że Skinjoker zablokował mnie na twitterze. No cóż myślę pewnie jakieś nieporozumienie napiszę do supportu, znalazłem do nich maila opisałem całą sprawę i czekam – nic, czekam dalej – nic po ponad tygodniu pod jednym z ich ogłoszeń na steamie napisałem im że chyba przez przypadek zablokowali mnie na twitterze i czy mogliby odpowiedzieć na mój ticket, po kilku minutach zostałem wywalony z grupy na steam a odpowiedzi od 20 września wciąż nie ma.

  • A strony typu SkinJoker nie miały być przypadkiem blokowane przez Valve?

  • koobii

    Dlaczego skinjoker dalej żyje