X

«

»

Giveaway Games Rage bundle x5

games-rage

Tym razem rozdajemy 5 sztuk Games Rage Bundle – pierwszego polskiego bundla! W każdej paczce znajdziecie: The Few (DRM-Free), King Arthur’s Gold  (Desura + DRM-Free), Nightmares from the Deep: The Cursed Heart  (DRM-Free), OddPlanet (DRM-Free) oraz Cinders (DRM-Free). Nagrody zostały w całości ufundowane przez ekipę Gamesrage.org!

 

a Rafflecopter giveaway

 • Webciu

  „666 total entries” przypadek? 😀

 • Tupi

  Każdy link oczywiście upoważni do pobrania wszystkich gier 🙂

 • buri

  Patrząc na sprzedaż i spadającą średnią łatwo wywnioskować co jest powodem. KAG napędza sprzedaż pewnie po informacji o wyjściu na steam. Ludzie mają manię posiadania gier na platformach, trochę smutne, ale warto o tym pamiętać.

  Ikony na okładkach (Win, Mac, Lin, Desura) są słabo widoczne, pomyślcie aby następnym razem dać ciemniejsze tło lub bardzie wyeksponować.

  Dziękuje za fajny konkurs oraz nagrody!

  • mantisghost

   Popieram. Jeżeli chcą przyciągnać więcej ludzi i więcej sprzedać to powinni jednak dać duuuuże ikonki przy tytułach z kluczami czyli KAG’iem i dopisek o tym, że po pojawieniu się gier na platformach kupujący otrzymają klucze (też dużą czcionką). Ludzie mają fiołą na punkcie steama. Druga rzecz rozmawiając na kanałach steamowych obcokrajowcy skarżą się na system opłat który dla nich jest niewystarczający. Mają problemy z płatnością kartą. Nie wiem co jest powodem. Ponadto są leniwi i jak się im nie da kilku sposobów płatności to nie ruszą. Jakby w Games Rage zrobili tak jak ma Humble Bundle to kto wie może dociągneli by do ilości 10k. Chociaż dodajcie bit coiny 😉

 • Tupi

  Dobrze 🙂 Mamy jeszcze 2 asy w rękawie, jeszcze się zdziwicie – osoby, które wpłaciły więcej niż średnią zostaną należycie nagrodzone.

  • mantisghost

   Czekam z niecierpliwością na te asy :). Dla mnie jeszcze jednym asem były by zmiany na stronie bo w oczy kole ;). Może się czepiam, ale według mojej osobistej opinii:

   – Okładki są niesymetrycznie rozmieszczone na półce (półka bardziej wystaje z prawej) i nie wiem po co są te czarne elementy z lewej strony i na dole każdej z nich
   – Półke mogli byście zrobić krótszą w głąb i napisy dać pod ową półką, a nie takie nachodzące dla mnie wygląda to paskudnie
   – Te nieszczęsne ikony platform zrobić większe o wiele większe
   – Napis left przy czasomierzu jest kosmicznie daleko odsunięty
   – Logo Games Rage za małe, żeby zapadło w pamięć
   – Chmurka z BTA jest mało widoczna i dobrze ją widać tylko na tle The Few

   takie rzeczy widzę tylko ogólnie omiatając oczami stronkę. Używam FireFoxa 22.0 na rozdzielczości 1920×1080.

  • buri

   Dobijaj … brakuje mi systemu dopłat w takim wypadku. Pewnie już nie dacie rady go zrobić, ale w przyszłości by się bardzo przydał.

 • Arhoax

  Przydałby się system rejestracji i dopłat tak jak jest w innych bundlach.

  PS. Mam do oddania(zależało mi na KAG):
  -The Few
  -Nightmares From The Dee
  -OddPlanet