X

«

»

Giveaway: 5 kluczy Steam do Alice VR

Zapraszamy do wzięcia udziału w giveawayu, w którym wygrać możecie:

Wszystkie kryteria wstępu znajdziecie w linku powyżej (lub w dalszej części wpisu). Powodzenia!

 

5 kluczy Steam do Alice VR

 

FAQ 

Czym jest giveaway?

Giveaway to konkurs, w którym spośród wielu różnych uczestników wyłaniany jest zwycięzca. Wykorzystywane przez nas narzędzie o nazwie Gleam umożliwia zupełnie losowe wyłonienie szczęśliwców na podstawie automatycznego algorytmu.

W jaki sposób wziąć udział w giveawayu

Na stronie promocyjnej znajdziecie formularz z zadaniami w mediach społecznościowych. Jest to np. odwiedzenie strony na Facebooku, śledzenie konta na Twitterze, dołączenie do grupy Steam itd. Za każde wykonane zadanie otrzymujecie punkt, który działa jak los na loterii. Im więcej punktów uzbieracie, tym większe szanse na wygranie nagrody.

W jaki sposób zostanie ogłoszony zwycięzca?

Zwycięzca/zwycięzcy giveawaya zostaną opublikowani bezpośrednio w formularzu, niedługo po zakończeniu konkursu.

Czy warto brać udział w giveawayu? Jaką mam pewność, że nagrody nie trafią do tzw. „znajomych królika”

Zdecydowanie warto. Kto nie oddaje strzału na bramkę, ten nie zdobywa gola. Im więcej próbujecie, tym większe są wasze statystyczne szanse na wygraną.

Zwycięzcy to losowi użytkownicy wyłonieni na podstawie losowania. Gleam nie umożliwia ręcznego wybierania zwycięzców – da się ich wybrać tylko i wyłącznie losowo. Wprawdzie wygranego można zdyskwalifikować (jeśli np. nie spełni on zadań, których spełnienie wcześniej deklarował), ale zastąpić można go tylko kolejnym losowo wybranym użytkownikiem.

Powyższy argument i tak nie ma znaczenia w obliczu faktu, że na naszej stronie pracują uczciwi ludzie, którzy brzydziliby się tego typu przekrętami.

Chciałbym zrobić własnego giveawaya. Jak zrobić podobny formularz?

Zachęcamy do rejestracji na Gleam! Tworzenie giveawayów jest zupełnie darmowe (chociaż sami korzystamy z płatnej wersji, która umożliwia nam wklejanie obrazków).