Gala Giveaways - nowa strona z giveawayami

Pojawiła się owa inicjatywa pod egidą Indie Gali – Gala Giveaways.

Można za jej pośrednictwem brać udział w steamowych giveawayach. Po dołączeniu przy pomocy profilu steamowego (wymagane konto z grami za min. 50$) dostajemy na starcie określoną ilość punktów i możemy tworzyć lub brać udział w giveawaych gier!

Na początek otrzymujemy 2500 punktów oraz 100 punktów pomnożone przez X dolarów (gdzie X to wartość wszystkich gier, jakie mamy na koncie steam). Punkty umożliwiają wzięcie udziału w poszczególnych giveawayach, aby zdobyć ich więcej musimy samemu tworzyć giveawaye gier. Jak określili twórcy, po okresie „bety” będzie możliwe zamienienie GalaPoints na punkty Gala Giveaway.

 

Warto dodać, że na obecną chwilę akcja nie przedstawia się zbyt atrakcyjnie – niemal wszystkie giveawaye to gry z różnych bundli, próg punktowy potrzebny do wzięcia udziału jest całkowicie uznaniowy i zależny od organizatora giveawaya (np The Ship w jednym przypadku kosztuje 2000 punktów, w innym 91 000), a do tego całość przypomina po prostu kolejną „grupę giveawayową” na steamie, ze zmienionymi zasadami.


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Gala Giveaways – nowa strona z giveawayami"

  1. Ilość gier rośnie, ale strona jest koszmarnie niefunkcjonalna. Brak wyszukiwarki, sortowania, opcji ukrywania posiadanych gier. Wejść można, ale strasznie zniechęca.

  2. mam pytanko do was bo wygrałem na tej stronce gre i pisze do gościa żeby mi ją dał a on do mnie że jego losowanie to był błąd gdzie moge go zgłosić? Z góry dzięki