Developerski giveaway-Galactic Arms Race - aktualizacja

Rozpoczął się zorganizowany przez Astral Projection giveaway na steamgifts. Do wygrania 25 tys.giftów gry Galactic Arms Race.

Giveawaya znajdziecie pod tym linkiem.Potrwa on jeszcze 4 dni.

Warto zaznaczyć, że mimo braku możliwości normalnego nabycia gry w serwisie steam, zwycięzcy i tak otrzymają klucze reedemowalne na steamie(gra jest w pełni przystosowana do steama i wykorzystuje przechowywanie save’ów w „chmurze”, jak również system achievementów).

 Grę można wspomóc w dostaniu się do normalnej dystrybucji, głosując na nią w Steam Greenlight.

 
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Developerski giveaway-Galactic Arms Race – aktualizacja"

  1. W pierwszych komentarzach twórca giveaway dodał soundtrack do pobrania dodatkowo. Najszybciej poszło z prze-linkowanego na sendspace: [url]http://www.sendspace.com/file/ls1kmn[/url]

  2. Chyba pierwszy raz się stykam z tak dziwaczną sytuacją. Gry nie da się kupić na steamie, ale można ją na steamie dostać drogą „okrężną”-albo przez giveawaya, albo przez zakup na Desurze, gdzie otrzymamy (sic!) klucz steam.

    1. Ja miałem tak kiedyś z grą z Indieroyale, był to Scoregasm, lub Really Big Sky, nie pamiętam. Kilka miesięcy później ta gra trafiła normalnie na steama, ale było to zanim pojawił się Greenlight.

  3. Podobna sytuacja, że gra jest na steamie a jednocześnie nie możne jest tam kupić jest z Disciples:Reincarnation.