Uplay i Ubisoft Store - temat ogólny

Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd

Moderator: Redaktorzy

Regulamin działu
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Pisanie postów powielających promocje opisane wcześniej (na forum, bądź stronie głównej) karane będzie ujemnymi punktami reputacji;
4. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.

Re: Uplay i Ubisoft Store - temat ogólny

Postprzez Seyonne » 28 gru 2018, o 20:19

Wiesz co, nie grałem już z 2 tygodnie, ale tam cały czas się dużo działo i nie było problemu z szukaniem ludzi do gry. Nawet rano większość trybów śmigała aż miło. Co do zerowego doświadczenia to po prostu początek będzie bolał, ale dużo młodych graczy ostatnio widziałem więc bez problemu nawet amator może kogoś zabić.
  • 0

Seyonne
Robin Hood

Reputacja: 2

Postprzez karpiu19_88 » 14 sty 2019, o 17:57

witam mam pytanie kupował ktos gry na ubistore ale przez vpn ??
  • 0

karpiu19_88
Łowca

Reputacja: 0

Postprzez szopenik » 18 sty 2019, o 10:31

Tak. W grudniu jak w europie skonczyło sie black friday a w stanach jeszcze były oferty dostępne. Jak najbardziej zadziałało - płatność polską kartą i rabat z ubi clubu. Kupowane przez vpn z Amerykańskiego ubi store - PC.
  • 0

szopenik
Robin Hood

Reputacja: 11

Postprzez Maron18 » 21 sty 2019, o 18:24

Pojawiła się w euro.com.pl gra Anno 1800 pioneers edition.
https://m.euro.com.pl/gry-pc/ubisoft-an ... rska.bhtml
  • 0

Maron18
Łowca

Postprzez Maron18 » 28 sty 2019, o 23:14

Zostałem zaproszony do beta testów Anno 1800 (drugi raz) i mogę zaprosić trzech znajomych w uplay, byłby ktoś chętny?
  • 0

Maron18
Łowca

Postprzez Grafer » 29 sty 2019, o 00:14

Ja z chęcią bym przetestował Anno 1800.
  • 0

Grafer
Predator

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)

Postprzez Maron18 » 29 sty 2019, o 00:19

To podaj mi swoją nazwę w Uplay, zaproszę Cię najpierw do znajomych, potem do bety.
  • 0

Maron18
Łowca

Postprzez Grafer » 29 sty 2019, o 00:22

zGraferz
  • 0

Grafer
Predator

500 (1) 1000 (1)

Postprzez Niriles » 1 lut 2019, o 13:59

W ogóle to wystartował Lunar Sale (i z tej okazji AC: China za darmo, co już jest na głównej). W związku z tym kilka pytań.

Czy ktoś się orientuje, jak to jest z tą zniżką za punkty - czy jeśli wydam teraz punkty (żeby nie przepadły na koniec marca/kwietnia), to zniżka będzie się kisić do kiedy chcę, czy trzeba ją od razu wydać? Bo w sumie mam punkty na dwie, jedną bym wydał teraz, drugą zostawił sobie "na zaś".

Czy warto dać 15,98 (z kodem) za SP do Watch Dogs 1? To w sumie historycznie najniższa cena (chociaż wg GG.deals to 16,73 z 2Game), a powoli przymierzam się do ogrania podstawki - jak długi i ciekawy jest ten dodatek w porównaniu do podstawki?
Far Cry Primal Digital Apex Edition też w historycznie najniższej cenie 44 (z kodem 35,2) - chyba już teraz warto kupić i wydać na to 100 punktów dla zniżki? Rozumiem, że ten Wenja Pack to ichni SP i ten Apex ma wszystko, co wyszło do Primala? Czytałem opisy, tylko się upewniam, że nie ma niespodzianek ;)
  • 0

Niriles
Predator

500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 1

Postprzez buck » 1 lut 2019, o 21:58

Lunar Sale? Ktoś w końcu powinien powiedzieć Ubisoftowi, że jak chcą robić co tydzień wyprzedaż, to powinni częściej wypuszczać nowe gry.
  • 0

Taką mam koncepcję
"Jednym z najgorszych PR-owo zachowań jakie może zrobić ktoś, kto jest narażony na ostrą falę krytyki, jest wdawanie się z atakującymi w różnego rodzaju pyskówki." (by ppe)
"walić PR!" (by buck)
buck
Wiedźmin

Postprzez bolesna prawda » 1 lut 2019, o 22:12

Niriles napisał(a):W ogóle to wystartował Lunar Sale (i z tej okazji AC: China za darmo, co już jest na głównej). W związku z tym kilka pytań.

Czy ktoś się orientuje, jak to jest z tą zniżką za punkty - czy jeśli wydam teraz punkty (żeby nie przepadły na koniec marca/kwietnia), to zniżka będzie się kisić do kiedy chcę, czy trzeba ją od razu wydać? Bo w sumie mam punkty na dwie, jedną bym wydał teraz, drugą zostawił sobie "na zaś".

Czy warto dać 15,98 (z kodem) za SP do Watch Dogs 1? To w sumie historycznie najniższa cena (chociaż wg GG.deals to 16,73 z 2Game), a powoli przymierzam się do ogrania podstawki - jak długi i ciekawy jest ten dodatek w porównaniu do podstawki?
Far Cry Primal Digital Apex Edition też w historycznie najniższej cenie 44 (z kodem 35,2) - chyba już teraz warto kupić i wydać na to 100 punktów dla zniżki? Rozumiem, że ten Wenja Pack to ichni SP i ten Apex ma wszystko, co wyszło do Primala? Czytałem opisy, tylko się upewniam, że nie ma niespodzianek ;)

Zniżka jest jednorazowego użytku (chociaż czasami przyfarci i może być wielokrotnego :gwizdany: ), ale nigdzie nie piszą, aby był jakoś ograniczony czasowo.
SP do Watch Dogs jest średnie, ale zrobisz, jak uważasz :E
Far Cry Primal weź zwykłą edycję, dodatki to totalny gruz. Tam nie ma SP, jest tylko 1 DLC ze słoniem, które jest wybitnie syfiaste :E
  • 0

bolesna prawda
Wiedźmin

Reputacja: 41

Postprzez buck » 1 lut 2019, o 22:42

bolesna prawda napisał(a):ale nigdzie nie piszą, aby był jakoś ograniczony czasowo.

może po prostu nie doczytałeś. O punktach też wcześniej nie pisali, że mogą wygasnąć...
  • 0

Taką mam koncepcję
"Jednym z najgorszych PR-owo zachowań jakie może zrobić ktoś, kto jest narażony na ostrą falę krytyki, jest wdawanie się z atakującymi w różnego rodzaju pyskówki." (by ppe)
"walić PR!" (by buck)
buck
Wiedźmin

Postprzez Maron18 » 2 lut 2019, o 04:57

Niriles napisał(a):W ogóle to wystartował Lunar Sale (i z tej okazji AC: China za darmo, co już jest na głównej). W związku z tym kilka pytań.

Dla mnie główna gra jest bardziej interesująca niż dodatek, ale może po prostu główna postać jest ciekawsza i lepiej mi się nią gra. Chociaż ogólnie uważam, że Watch Dogs to świetna gra.
  • 0

Maron18
Łowca

Postprzez kmpt » 2 lut 2019, o 08:37

Niriles napisał(a):Czy warto dać 15,98 (z kodem) za SP do Watch Dogs 1? To w sumie historycznie najniższa cena (chociaż wg GG.deals to 16,73 z 2Game), a powoli przymierzam się do ogrania podstawki - jak długi i ciekawy jest ten dodatek w porównaniu do podstawki?

Radzę najpierw przejść kampanię, a dopiero potem myśleć o SP. Watch Dogs jest pełen aktywności dodatkowych, toteż w moim mniemaniu zakup SP nie jest konieczny.

Ja z kolei zastanawiam się nad zakupem The Division z ubishopu i SP z humble store, ale nie wiem czy ma to sens skoro zbliża się premiera The Division 2?
  • 0

CPU: AMD Phenom II X3 720 @ Phenom II X4 20 3,4 Ghz MOBO: MSI 870-C45 RAM: (4x) 2GB OCz Low Voltage 1333Mhz GPU: GeForce GTX 760 4GB HDD: Samsung HD502HJ DVD: ASUS DVD-E616A2 PSU: SuperFlower SF-550P14XE CASE: Fractal Core 3000
kmpt
Wiedźmin

500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 25

Postprzez Maron18 » 2 lut 2019, o 12:22

kmpt napisał(a):Radzę najpierw przejść kampanię, a dopiero potem myśleć o SP. Watch Dogs jest pełen aktywności dodatkowych, toteż w moim mniemaniu zakup SP nie jest konieczny.

To oczywiste, za taką cenę warto kupić SP :)
  • 0

Maron18
Łowca

Postprzez TheLastJedi » 2 lut 2019, o 13:52

Matko,jak mnie wpienia ten ich system kont, jeden login , a oddzielnie logujesz sie do uplay, shopu, account management i clubu. Kupiłem przez przeglądarkę PoP z 2008 i w kliencie nie widać tego zakupu, tylko w przegladarce, za to w kliencie widać inny zakup, Kiedy oni to ogarną. Pamięta ktoś czy PoP z 2008 nie był kiedyś rozdawany za free? Bo nawet nie mogę sprawdzić czy wcześniej nie miałem i nie kupiłem 2gi raz xD A klient Uplay pozwala na zakup ponownie tej samej gierki xD Co za oszuści.
  • 0

TheLastJedi
Robin Hood

Medale: 1
500 (1)

Postprzez Hardkor » 2 lut 2019, o 14:34

TheLastJedi napisał(a):Matko,jak mnie wpienia ten ich system kont, jeden login , a oddzielnie logujesz sie do uplay, shopu, account management i clubu. Kupiłem przez przeglądarkę PoP z 2008 i w kliencie nie widać tego zakupu, tylko w przegladarce, za to w kliencie widać inny zakup, Kiedy oni to ogarną. Pamięta ktoś czy PoP z 2008 nie był kiedyś rozdawany za free? Bo nawet nie mogę sprawdzić czy wcześniej nie miałem i nie kupiłem 2gi raz xD A klient Uplay pozwala na zakup ponownie tej samej gierki xD Co za oszuści.

Też mnie to irytuje. A nie był za darmo jak coś :)
  • 0

Hardkor
Hitman

500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 10
Ostrzeżenia: 1

Postprzez Niriles » 2 lut 2019, o 15:58

kmpt napisał(a):Ja z kolei zastanawiam się nad zakupem The Division z ubishopu i SP z humble store, ale nie wiem czy ma to sens skoro zbliża się premiera The Division 2?

Na Bazarku masz taniej, tzn. to samo jak na Ubi z kodem za punkty - 16 zeta.
A czy jest sens? Jak masz kogoś, z kim byś to ogarnął w coopie to zdecydowanie większy, niż byś miał grać solo. Choć kampania fabularna to sympatyczne tło do niezobowiązującego strzelania, coś jak Diablo na normalu - można pograć, mnie się bardzo podobało.
Ale jak nie masz zamiaru cisnąć endgame'u, to dlc bym sobie odpuścił. Już teraz nie pamiętam dokładnie, dwa dlc to były jakieś dungeon'y pve chyba, trzeci to był całkiem fajny tryb pvp survival - ale ekipa mi się rozlazła, a potem nie chciało mi się do tego przykładać jak do prawdziwego mmo i sobie odpuściłem. I to samo radziłem do tej pory każdemu niezdecydowanemu i/lub bez ekipy.
  • 0

Niriles
Predator

500 (1) 1000 (1)

Postprzez Gemiu » 4 lut 2019, o 13:21

Far Cry 5 Standard Edition za 62,47 zł (z dodatkową zniżką -20% wychodzi ok. 50 zł) https://store.ubi.com/eu/far-cry-5/5915 ... 009_440825
PS Na konsole PS4 I XO jest za 39,97 zł https://store.ubi.com/eu/game?dwvar_591 ... rce=detail
  • 0

Gemiu
Robin Hood

500 (1) 1000 (1)

Postprzez lukecz » 4 lut 2019, o 15:01

Gemiu napisał(a):Far Cry 5 Standard Edition za 62,47 zł (z dodatkową zniżką -20% wychodzi ok. 50 zł) https://store.ubi.com/eu/far-cry-5/5915 ... 009_440825
PS Na konsole PS4 I XO jest za 39,97 zł https://store.ubi.com/eu/game?dwvar_591 ... rce=detail

Przesyłka 40zł :(
Ale od 60EUR dostawa gratis, czyli 6-7 osób mogło by się złożyć, zakupić i rozesłać paczkomatem czy innym rejestrowanym po PL
  • 0

lukecz
Robin Hood

Medale: 3
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
Reputacja: 7

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry cyfrowe na PC