Steam - temat ogólny

Okazyjne ceny gier na PC z dystrybucji elektronicznej. Klucze Steam, GOG, Origin, Uplay itd
Regulamin forum
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych lub linkowania stron trzecich używających refów.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 6 razy
Kontakt:

22 maja 2020, o 13:50

Nikt nikogo nie zmusza do posiadania odznaki, można ją najzwyczajniej olać. : >
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 16 razy
Kontakt:

Re: Steam - temat ogólny

22 maja 2020, o 14:29

A jakby chciał jednocześnie jej nie olać? : > Nic poczekam do wieczora i zobaczę czy ta rotacja nastąpi i może wylosuje mi gry w które już zacząłem, albo na które faktycznie mam ochotę. Dzięki za zainteresowanie wszystkim, oprócz pytania :)
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 131 razy
Podziękowania: 89 razy
Kontakt:

22 maja 2020, o 14:44

kamil_999666 pisze:
A jakby chciał jednocześnie jej nie olać? : > Nic poczekam do wieczora i zobaczę czy ta rotacja nastąpi i może wylosuje mi gry w które już zacząłem, albo na które faktycznie mam ochotę. Dzięki za zainteresowanie wszystkim, oprócz pytania :)
marudzisz ;p ściągasz to co zajmuje najmniej miejsca - włączasz na sekunde i nara wychodzi odinstalowujesz i kolejna :trollface:
Awatar użytkownika
Predator
Kontakt:

22 maja 2020, o 14:58

Niebyłym sobą :)
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 7 razy
Podziękowania: 12 razy
Kontakt:

22 maja 2020, o 15:03

Panowie, DLC kupione przez Steam da się gift'ować? Mam na myśli takie in-game DLC: https://store.steampowered.com/itemstore/365960/

Niestety Steam nie chce mi powiedzieć bo nie mam funduszy :E
Awatar użytkownika
VIP
Discord: #2540
Podziękował: 31 razy
Podziękowania: 288 razy
Kontakt:

22 maja 2020, o 15:22

Natan pisze:
22 maja 2020, o 15:03
Panowie, DLC kupione przez Steam da się gift'ować? Mam na myśli takie in-game DLC: https://store.steampowered.com/itemstore/365960/

Niestety Steam nie chce mi powiedzieć bo nie mam funduszy :E

Z tego co widzę nie da się giftować, można kupić tylko sobie :)
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 16 razy
Podziękowania: 17 razy
Kontakt:

22 maja 2020, o 16:02

kamil_999666 pisze:
22 maja 2020, o 13:40
A ja właśnie gram tylko w to co gram i nie używam żadnych programów, więc moje staty faktycznie reprezentuje mój czas spędzony na graniu i mój gust. Często zerkam na profil by sprawdzić czy nie powinienem przystopować i wolny czas przeznaczyć na coś innego, albo by sprawdzić w co ostatnio grałem i nie skończyłem. Taki event jak ten, rozbija i komplikuje tą rutynę. Jak już mam odpalić i zainstalować te gierki to równie dobrze powinienem je przejść, bo w sumie zawsze się z tym zamiarem nosiłem (dodaję do kąta wyłącznie gry w które mam zamiar zagrać, wyłącznie) czekając jedynie na odpowiednią chwilę i samopoczucie. Problem polega na tym, że jestem do tego zmuszany a nie przychodzi to naturalnie. W efekcie do ogrywanych gier na dysku dołączają te na które w tej chwili nie miałem ochoty, ale mój limit internetu i maniera gracza nie pozwala mi ich po prostu skasować, pogłębiając tylko bałagan i chaos na profilu i dysku. :(
Dajesz SAM i 2 minuty i po sprawie :)
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 114 razy
Podziękowania: 111 razy
Kontakt:

22 maja 2020, o 16:36

kamil_999666 pisze:
nic takiego nie dostaniesz bo ideą tego ewentu jest odkurzenie biblioteki z nieuzywanych zapomnianych tytułów, w jednej z kategorii zadań masz aby do uruchomienia pierwsze trzy kupione gry na stimie wiec prawdopodobnie juz w nie grałeś
Awatar użytkownika
Predator
Kontakt:

22 maja 2020, o 17:09

pelikulas pisze:
Nie korzystam z żadnych altów i samów, gram w co obecnie gram a czasy gier i lista uruchomionych gier w 100% reprezentują cała moją historie gracza na koncie, żadnych ściem.
Armin pisze:
nic takiego nie dostaniesz bo ideą tego ewentu jest odkurzenie biblioteki z nieuzywanych zapomnianych tytułów, w jednej z kategorii zadań masz aby do uruchomienia pierwsze trzy kupione gry na stimie wiec prawdopodobnie juz w nie grałeś
Wiem, że gdy pierwszy raz sprawdziłem zaraz po starcie, były nieco inne gierki niż gdy później na spokojnie w domu sprawdzałem na kompie. Może jeszcze się stabilizował skrypt, albo jest co wieczór rotacja tytułów w kategoriach.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 16 razy
Podziękowania: 17 razy
Kontakt:

22 maja 2020, o 17:40

kamil_999666 pisze:
22 maja 2020, o 17:09
pelikulas pisze:
Nie korzystam z żadnych altów i samów, gram w co obecnie gram a czasy gier i lista uruchomionych gier w 100% reprezentują cała moją historie gracza na koncie, żadnych ściem.
Armin pisze:
Wiem, że gdy pierwszy raz sprawdziłem zaraz po starcie, były nieco inne gierki niż gdy później na spokojnie w domu sprawdzałem na kompie. Może jeszcze się stabilizował skrypt, albo jest co wieczór rotacja tytułów w kategoriach.
Dziwniejszej osoby nie spotkalem xD
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 8 razy

22 maja 2020, o 18:16

Chyba bardziej normalnej osoby.
Dla mnie dziwne jest wbijanie acziwków na siłę, jakieś zdobywanie odznak Steam, kupowanie kart i inne *klikklak*.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 12 razy
Podziękowania: 51 razy
Kontakt:

22 maja 2020, o 18:47

Nile pisze:
22 maja 2020, o 18:16
Dla mnie dziwne jest [...] jakieś zdobywanie odznak Steam
No ale właśnie kolega ma ból tyłka o to, że chce zdobyć odznakę a aby to zrobić musi uruchomić kilka gier. Jak żyć?
Awatar użytkownika
Predator
Kontakt:

22 maja 2020, o 21:08

Bardziej chodzi o to, że jak już uruchamiam jakieś gry to z zamiarem ukończenia a mam już mnóstwo napoczętych, więc te porządki robią mi jedynie większy bałagan w bibliotece. Zresztą wystarczy przeczytać moje dwa pierwsze posty które wyczerpują temat. W dodatku te całe backstory o mojej kulturze grania, miało tylko być dodatkiem do pytania na które chyba tylko Armina starał się odpowiedzieć. Mam bul tyłka nie przeczę, ale powód nie ten.
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 131 razy
Podziękowania: 89 razy
Kontakt:

22 maja 2020, o 21:38

kamil_999666 pisze:
22 maja 2020, o 21:08
Bardziej chodzi o to, że jak już uruchamiam jakieś gry to z zamiarem ukończenia a mam już mnóstwo napoczętych, więc te porządki robią mi jedynie większy bałagan w bibliotece. Zresztą wystarczy przeczytać moje dwa pierwsze posty które wyczerpują temat. W dodatku te całe backstory o mojej kulturze grania, miało tylko być dodatkiem do pytania na które chyba tylko Armina starał się odpowiedzieć. Mam bul tyłka nie przeczę, ale powód nie ten.
co z Ciebie za łowca ;) Ty to zwykły gracz jesteś :trollface:
Mix
Awatar użytkownika
Mix
Predator
Podziękowania: 2 razy
Kontakt:

22 maja 2020, o 22:46

Grac w gry ? Co ta pandemia robi z ludzmi.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 2 razy
Kontakt:

23 maja 2020, o 12:19

Panu Kamilowi to polecam odciąć sobie internety, zamknąć się wraz z lodówką w WC i usiąść na stolcu. Nic nie będzie rozpraszać dzięki czemu pokończy wszystkie napoczęte gry ;)

Ja aczików, to chyba tylko w DSach szukałem, a i tak nie przykładałem się do tego. Smaczki, lore, dla mnie są najfajniejsze, o których dowiadujesz się czasem po kilku latach od powstania gry.

Co do obecnego eventu to polecam komendę "play id" w ASFie. Wziąć odznakę i 500xp, a następnie zapomnieć.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

23 maja 2020, o 12:24

Własnie wbiłem tutaj z pytaniem co można zrobić aby synchronizować sejwa z chmurą bez ściągania gry i chyba mam odpowiedz.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

23 maja 2020, o 13:00

Moi drodzy czy miał ktoś może taki problem z płatnością Paypalem na Steam. A mianowicie jak chcę zapłacić za jakiś produkt za pomocą Paypala to mam tylko możliwość zapłaty z karty przypisanej do konta Paypal nie mogę zmienić na saldo. Dodam że na innych stronach bez problemu mogę sobie wybierać czy kasa ma pójść z salda czy z karty. I w opcjach Paypal mam ustawione że saldo ma być domyślną forma płatności. Ktoś wie o co tu może chodzić?
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 4 razy
Podziękowania: 18 razy
Kontakt:

23 maja 2020, o 18:54

kamil_999666 pisze:
22 maja 2020, o 10:43
Jak zwykle ten event robi mi więcej syfu w zainstalowanych grach niż porządku...
Po co je instalować i utrudniać se życie? Przecież każdą posiadaną grę można w łatwy sposób uruchomić wirtualnie w dowolnym momencie, bez instalowania jej. Ja zaliczyłem ten event w niecałe 2 minuty...

muniek1555 pisze:
Moi drodzy czy miał ktoś może taki problem z płatnością Paypalem na Steam. A mianowicie jak chcę zapłacić za jakiś produkt za pomocą Paypala to mam tylko możliwość zapłaty z karty przypisanej do konta Paypal nie mogę zmienić na saldo. Dodam że na innych stronach bez problemu mogę sobie wybierać czy kasa ma pójść z salda czy z karty. I w opcjach Paypal mam ustawione że saldo ma być domyślną forma płatności. Ktoś wie o co tu może chodzić?
Ja miałem tak kiedyś na Humble Bundle. Anulowałem kontynuowanie płatności. Później odpiąłem kartę i przy następnym podejściu problemu już nie było.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

23 maja 2020, o 20:13

SK4ND4L pisze:
23 maja 2020, o 18:54
kamil_999666 pisze:
22 maja 2020, o 10:43
Jak zwykle ten event robi mi więcej syfu w zainstalowanych grach niż porządku...
Po co je instalować i utrudniać se życie? Przecież każdą posiadaną grę można w łatwy sposób uruchomić wirtualnie w dowolnym momencie, bez instalowania jej. Ja zaliczyłem ten event w niecałe 2 minuty...

muniek1555 pisze:
Ja miałem tak kiedyś na Humble Bundle. Anulowałem kontynuowanie płatności. Później odpiąłem kartę i przy następnym podejściu problemu już nie było.
Odpiąłem w momencie kiedy karta jest nie podpięta jest ok. Ale jak podpinam ją ponownie to znowu jest ten sam problem w ogóle nie można wybrać płatności z salda tylko z automatu chce ciągnąc z karty ehh
ODPOWIEDZ