[Forum] Usunięty temat - powód?

Dyskusja o wszystkim co dotyczy Łowcygier.pl
Awatar użytkownika
Łowca
Kontakt:

6 maja 2020, o 10:59

W dziale "Mam problem/poszukuję" napisałem temat "[wymiana] Karta prezentowa Empik za PayPal/Google Play" napisałem temat. Wyjaśniłem dlaczego nie sam nie mogę skorzystać z karty prezentowej dlatego szukam, kogoś z kim mógłbym się wymienić ją za przekaz PayPalem lub kodem do Google Play". Oczywiście ani razu nie "rzuciłem mięsem" (bo i po co?), wszystko było napisane kulturalnie. A mimo to temat został usunięty. Nie tylko trafił do archiwum ale całkiem został wywalony. Mógłbym wiedzieć jaki punkt regulaminu złamałem tym tematem? Poniżej link do jednego z postów z tematu tematu (wyciągnięty z historii przeglądarki).

viewtopic.php?p=422330#p422330
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 24 razy
Podziękowania: 22 razy
Kontakt:

Re: [Forum] Usunięty temat - powód?

6 maja 2020, o 13:37

Twój zapostowany link nie istnieje
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 114 razy
Podziękowania: 111 razy
Kontakt:

6 maja 2020, o 13:39

prawdopodobnie chodziło o to, że to była oferta handlowa ale to już niech się wypowie jakiś mod
Awatar użytkownika
Moderator
Podziękował: 117 razy
Podziękowania: 40 razy
Kontakt:

6 maja 2020, o 17:41

jojo87 pisze:
6 maja 2020, o 10:59
W dziale "Mam problem/poszukuję" napisałem temat "[wymiana] Karta prezentowa Empik za PayPal/Google Play" napisałem temat. Wyjaśniłem dlaczego nie sam nie mogę skorzystać z karty prezentowej dlatego szukam, kogoś z kim mógłbym się wymienić ją za przekaz PayPalem lub kodem do Google Play". Oczywiście ani razu nie "rzuciłem mięsem" (bo i po co?), wszystko było napisane kulturalnie. A mimo to temat został usunięty. Nie tylko trafił do archiwum ale całkiem został wywalony. Mógłbym wiedzieć jaki punkt regulaminu złamałem tym tematem? Poniżej link do jednego z postów z tematu tematu (wyciągnięty z historii przeglądarki).

viewtopic.php?p=422330#p422330
Cześć.
Post zaakceptowałem, wisiał chyba dzień, ale nie było odzewu.
Uznałem że nikt nie będzie chciał kupić karty prezentowej za 100% jej kwoty, więc temat usunąłem.
Sugeruję udać się na jakiś portal zajmujący się handlem lub wymianą tego typu rzeczy, ponieważ na forum raczej tego unikamy.

Temat zamykam.
Jeśli masz pytania dotyczące powyższego tematu, skontaktuj się ze mną w wiadomości prywatnej.

Pozdrawiam :)
Zablokowany