Banowanie za Komentarze ?

Dyskusja o wszystkim co dotyczy Łowcygier.pl
Awatar użytkownika
Administrator
Discord: remike#9022
Podziękował: 570 razy
Podziękowania: 56 razy
Kontakt:

5 maja 2020, o 15:32

nigihayami pisze:
5 maja 2020, o 15:14
Wielkiej krucjaty nie widzę, sam chyba napisałem dopiero o tym jednego posta :). Natomiast do tej pory było tak, że jak coś lądowało na głównej to sprawdzać innych źródeł nie trzeba było. Teraz kiedy chcę kupić powiedzmy, akurat jakąś grę na ps4 z promocji w markecie to zazwyczaj jest ona taniej gdzieś indziej. Przykłady z dzisiaj: nioh 2 i fallen order.
O, i to jest krytyka, którą kupuję i jak najbardziej przyznaję ci rację.

Zwrócę uwagę Venomowi, żeby zaktualizował post o Nioh 2 i podał najniższą cenę. Nie wiem - być w może w momencie publikacji nie było jeszcze tańszej oferty.

Co do Jedi Fallen Order, widzę na Ceneo tylko ofertę z Allegro, która po przejściu w link ma już wyższą cenę oraz z Blue Games, która po uwzględnieniu wysyłki (której nie da się uniknąć) jest droższa niż oferta Neo24 z newsa. Zakładam, że tu jest ok.

Wszystkie publikacje muszą wskazywać na najniższe ceny na rynku, chyba że jest jakiś poważny powód, żeby najniższą cenę ignorować (np. sklep wygląda podejrzanie). Dodatkowo, redaktorzy powinni umieszczać widget Ceneo obok newsów pudełkowych, aby userzy sami mogli wygodnie porównać ceny i upewnić się, że publikacja wskazuje na najkorzystniejszą w danym momencie opcję.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękowania: 6 razy
Kontakt:

Re: Banowanie za Komentarze ?

5 maja 2020, o 16:15

Ja nie mam za złe ofert jakie ostatnio lądują, to nie jest mój target jeśli chodzi o TV, nie mój budżet etc.
Ale coś tańsze, gierki, kontrolery, dyski itp to czemu nie. Mogę podziękować za ostatnią promocję i kody w czasie Amazon Prime, gdzie wyrwałem dysk SSD 1TB za ok 60euro z wysyłką, czy ile to kosztowało?! Teraz to nie ma bata bym za tyle kupił dysk SSD 1TB :P Wprawdzie to TLC, ale do instalacji gierek jak ulał.

Patrząc z drugiej strony TV jest częścią konsoli, czy nawet można kompa podłączyć do tak wielkiego ekranu, jak ktoś szuka, to może trafi na dobrą promkę.
Nie chcę tego hejtować, bo nie uważam takich "reklam" za złe. Było tylko sprawdzać co się wrzuca, bo tak jak z allegro można trafić na jakiś klops.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 18 razy
Podziękowania: 12 razy
Kontakt:

5 maja 2020, o 18:22

A gdyby tak wreszcie naprawić kategorie na głównej, żeby każdy mógł sobie spersonalizować łowców do swoich potrzeb. Szkoda, że można mieć zaznaczoną tylko jedną kategorię możliwość zaznaczenia kilku ucieszyłaby użytkowników. Tak mi się wydaje , albo jestem jakiś dziwny.

Edit: Co do promocji na sprzęt to zależy co kogo interesuje sam dzięki łowcom wyhaczyłem kierownicę logitech g920 z shifterem za niecałe 900zł, więc jestem zadowolony, że nie tylko samymi grami żyją łowcy, bo sam pewnie tą promocję bym przeoczył. Rozumiem również osoby które denerwuje 10 reklam sprzętu na głównej, bo ich to nie interesuje. Lekarstwo według mnie to większa możliwość personalizacji strony do własnych potrzeb.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 3 razy

5 maja 2020, o 18:52

remike pisze:
5 maja 2020, o 15:32
nigihayami pisze:
5 maja 2020, o 15:14
Wielkiej krucjaty nie widzę, sam chyba napisałem dopiero o tym jednego posta :). Natomiast do tej pory było tak, że jak coś lądowało na głównej to sprawdzać innych źródeł nie trzeba było. Teraz kiedy chcę kupić powiedzmy, akurat jakąś grę na ps4 z promocji w markecie to zazwyczaj jest ona taniej gdzieś indziej. Przykłady z dzisiaj: nioh 2 i fallen order.
O, i to jest krytyka, którą kupuję i jak najbardziej przyznaję ci rację.

Zwrócę uwagę Venomowi, żeby zaktualizował post o Nioh 2 i podał najniższą cenę. Nie wiem - być w może w momencie publikacji nie było jeszcze tańszej oferty.

Co do Jedi Fallen Order, widzę na Ceneo tylko ofertę z Allegro, która po przejściu w link ma już wyższą cenę oraz z Blue Games, która po uwzględnieniu wysyłki (której nie da się uniknąć) jest droższa niż oferta Neo24 z newsa. Zakładam, że tu jest ok.

Wszystkie publikacje muszą wskazywać na najniższe ceny na rynku, chyba że jest jakiś poważny powód, żeby najniższą cenę ignorować (np. sklep wygląda podejrzanie). Dodatkowo, redaktorzy powinni umieszczać widget Ceneo obok newsów pudełkowych, aby userzy sami mogli wygodnie porównać ceny i upewnić się, że publikacja wskazuje na najkorzystniejszą w danym momencie opcję.
Jako ze ja założyłem watek to moze tez cos dodam od siebie i odniose sie do konkretnego przykladu:)

Została wrzucona oferta, gdzie wiem ze wcale nie była najtansza bo akurat ten tyluł sledziłem. Odpisałem brutalnie ze chyba promocja sie nie liczy tylko refki dodajac screena z Ceneo z cenami dokładnie takimi samymi jak i o ok 10-20 zl nizsza. Zeby nie bylo cena nizsza byla w któryms elektro markecie. Po chwili mój komentarz został skasowany a ja zastałem zablokowany co uwazam osobiscie za skur.. i jawne olanie osob które kupuja przez wasze refy. Kilkukrotnie tez sam podsyłałem promocje ktore po kilkudziesieciu min pojawiały sie na stronie i nawet nikt nie potrafil odpisac dzieki XXX.Wybacz, ale LG to ma byc strona z najnizszymi cenami czy sponsorowanymi ? Co do ofert RTV to zgadzam sie jest ich za duzo ( chociaz kilka rzeczy dzieki nim kupilem, ale raz ze z czegos trzeba sie utrzymywac, dwa sledze promocje i w pl i na swiecie szukajac rzeczy które mnie osobiscie interesuja i wiem ze wszedzie jest olbrzymia posucha i trzeba sobie jakos radzic.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 20 razy
Podziękowania: 22 razy
Kontakt:

5 maja 2020, o 18:57

Spideros pisze:
5 maja 2020, o 18:52

Jako ze ja założyłem watek to moze tez cos dodam od siebie i odniose sie do konkretnego przykladu:)

Została wrzucona oferta, gdzie wiem ze wcale nie była najtansza bo akurat ten tyluł sledziłem. Odpisałem brutalnie ze chyba promocja sie nie liczy tylko refki dodajac screena z Ceneo z cenami dokładnie takimi samymi jak i o ok 10-20 zl nizsza. Zeby nie bylo cena nizsza byla w któryms elektro markecie. Po chwili mój komentarz został skasowany a ja zastałem zablokowany co uwazam osobiscie za skur.. i jawne olanie osob które kupuja przez wasze refy. Kilkukrotnie tez sam podsyłałem promocje ktore po kilkudziesieciu min pojawiały sie na stronie i nawet nikt nie potrafil odpisac dzieki XXX.Wybacz, ale LG to ma byc strona z najnizszymi cenami czy sponsorowanymi ? Co do ofert RTV to zgadzam sie jest ich za duzo ( chociaz kilka rzeczy dzieki nim kupilem, ale raz ze z czegos trzeba sie utrzymywac, dwa sledze promocje i w pl i na swiecie szukajac rzeczy które mnie osobiscie interesuja i wiem ze wszedzie jest olbrzymia posucha i trzeba sobie jakos radzic.
Daj spokój, szkoda twoich nerwów i czasu. Zwróć uwagę, że sensowne argumenty nie są tutaj nawet brane pod uwagę. Ewidentnie są równi i równiejsi, oczywiście zostałeś potraktowany niesprawiedliwie. Ale tutaj nikt nie przyzna Ci racji, prędzej Ci nawtykają. W moim wypadku także jedyne co zrobiłem to zakwestionowałem ponoć atrakcyjną cenę - zresztą proszę, link do mojego tematu na forum (do którego nawet nikt z adminów pewnie nie zajrzał) : viewtopic.php?f=17&t=19222
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:

5 maja 2020, o 19:59

Spideros, z tego co kojarzę nie do końca było tak jak napisałeś i ban nie dostałeś za jeden komentarz, ale za liczne wpisy dotyczące naszej nierzetelności i "sprzedajności". Początkowo poleciało ostrzeżenie, a część z twoich komentarzy została usunięta, na co zareagowałeś kolejnymi pretensjami.

PanieKierowniku, miałem wątpliwości czy dobrze postąpiłem w Pana przypadku, ale na szczęście je Pan rozwiał.

Pozwólcie, że wypowiem się ostatni raz w tym temacie, po czym temat zostanie zamknięty. Nie dlatego, że chcę uciszyć 2 niezadowolonych panów, ale dlatego że mam więcej zmartwień i ważnych spraw niż wdawanie się w bezsensowną dyskusję. Lowcygier.pl odwiedza miesięcznie grubo ponad 1 mln użytkowników. Staramy się tak dobierać content zamieszczany na portalu aby "dogodzić" jak największej części naszego community. Niestety nie zawsze jest to łatwe, szczególnie teraz kiedy złotówka dość słabo sobie radzi, a w sklepach panuje problem z dostępnością towaru. Piszemy o RTV Euro AGD - sprzedaliśmy się; piszemy o MediaMarkt - nie szanujemy użytkowników skoro polecamy sklep, który nie realizuje zamówień; piszemy o Cenedze oraz Muve.pl - sypnęli nam kasą; zamieszczaliśmy oferty z Merlina - jakbyśmy czytali Wykop to byśmy wiedzieli, że sklep nie jest godny zaufania. W większość "krytykują" nas te same osoby - zakładam, że jest to ta enigmatyczna "stara gwardia" oraz konta utworzone dla "beki". Niestety moja cierpliwość dot. toksycznego zachowania już dawno się wyczerpała.

Pozwolę sobie jeszcze raz wrócić do: "Administracja się nie przejmuje stażem pojedynczej jednostki, ani nawet całą grupą "starych wyjadaczy"". Administracja liczy się ze zdaniem "pojedynczych jednostek" aż za bardzo i dlatego przez bardzo długi czas mieliśmy wysoki próg tolerancji.

Życzę wszystkim miłego wieczoru.
Zablokowany