Klucz wysłany poza "wyślij klucz" - zamknięcie transakcji

Awatar użytkownika
Łowca

17 lut 2020, o 20:50

Witam. Mam specyficzny problem. Kupiłem na bazarze Ancestors Legacy za 7 zł, sprzedający wysłał klucz nawet jeszcze zanim zapłaciłem, tylko że no właśnie, wysłał klucz w tej samej wiadomości gdzie podaje się dane do przelewu. Więc bazar nie widzi tego że klucz został wysłany i status wisi mi na "wysłałem pieniądze" i nie da się ruszyć dalej i zamknąć transakcji.

Zapłaciłem, grę aktywowałem, ale sprzedający nawet nie przeczytał dwóch wiadomości by przesłać jeszcze raz ten sam klucz prawidłowo, żeby można całość domknąć.

Przez to tracę teraz jedną możliwość rezerwacji. Niby to nie ma znaczenia, bo kupiłem na razie 13 gier tutaj, no ale tak teoretycznie gdyby jeszcze się zdarzyły takie sytuacje, to można stracić możliwość rezerwacji czegokolwiek jeśliby więcej osób tak zrobiło.

Idzie jakoś z tego wybrnąć? Anulowanie transakcji? No ale faktycznie ona jednak doszła do skutku,i jest ok, tylko nie idzie zakończyć.
Awatar użytkownika
Moderator
Discord: silas#0117
Podziękował: 31 razy
Podziękowania: 8 razy
Kontakt:

Re: Klucz wysłany poza "wyślij klucz" - zamknięcie transakcji

17 lut 2020, o 23:06

Luc84 pisze:
17 lut 2020, o 20:50
Witam. Mam specyficzny problem. Kupiłem na bazarze Ancestors Legacy za 7 zł, sprzedający wysłał klucz nawet jeszcze zanim zapłaciłem, tylko że no właśnie, wysłał klucz w tej samej wiadomości gdzie podaje się dane do przelewu. Więc bazar nie widzi tego że klucz został wysłany i status wisi mi na "wysłałem pieniądze" i nie da się ruszyć dalej i zamknąć transakcji.

Zapłaciłem, grę aktywowałem, ale sprzedający nawet nie przeczytał dwóch wiadomości by przesłać jeszcze raz ten sam klucz prawidłowo, żeby można całość domknąć.

Przez to tracę teraz jedną możliwość rezerwacji. Niby to nie ma znaczenia, bo kupiłem na razie 13 gier tutaj, no ale tak teoretycznie gdyby jeszcze się zdarzyły takie sytuacje, to można stracić możliwość rezerwacji czegokolwiek jeśliby więcej osób tak zrobiło.

Idzie jakoś z tego wybrnąć? Anulowanie transakcji? No ale faktycznie ona jednak doszła do skutku,i jest ok, tylko nie idzie zakończyć.
Zgłoś transakcje na bazarze przy pomocy przycisku z ikoną flagi :dziadek: Zobaczymy co da się zrobić.
Awatar użytkownika
Łowca

18 lut 2020, o 17:32

Ok. Poszło zgłoszenie.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 41 razy
Podziękowania: 20 razy
Kontakt:

18 lut 2020, o 18:27

Sprzedawca nie ma zadnego wysylania klucza, ma po prostu przycisk z potwierdzeniem: wysłałem klucz.
Awatar użytkownika
Łowca

18 lut 2020, o 20:16

Aha, jeśli dobrze pamiętam to nie sprzedawałem nic do tej pory, tylko kupowałem. Myślałem że gdzieś się to wpisuje. No to w taki razie po prostu nie kliknął w ten przycisk.

Wyślę jeszcze raz przypomnienie też, może zajrzy tym razem.
Zablokowany