F1 2019 ps4

Gra, opinie, kierownica pod ps4 ps5 pc
Promocje na gry na konsole Xbox, Playstation, Nintendo. Okazyjne ceny konsol oraz sprzętu elektronicznego.

Moderator: Redaktorzy

Regulamin działu
1. Prosimy nie zakładać osobnych tematów dla pojedynczych promocji;
2. Niepospolite promocje opisane wraz z linkiem w odpowiednim temacie mogą zostać nagrodzone dodatnimi punktami reputacji;
3. Pisanie postów powielających promocje opisane wcześniej (na forum, bądź stronie głównej) karane będzie ujemnymi punktami reputacji;
4. Pod groźbą ostrzeżenia zabrania się wklejania prywatnych linków referencyjnych.

F1 2019 ps4

Postprzez bkt1916 » 3 gru 2019, o 15:13

Cześć, watek zakładam bo mam kilka pytań. Czy były jakieś promo na ten tytuł ns ps4? Najtaniej znalazłem za 200 pln obecnie wersję pudelko anniversary.
Drugie pytanie, czy kierownica t300 gt będzie działać również pod ps5? I czy da się ja używać z pc?

Dzięki za info. Obecnie jeździłbym ma padzie ps4.

Jak oceniacie ten tytuł?

Dziękuję za opinie.
  • 0

bkt1916
Łowca

Reputacja: 0

Re: F1 2019 ps4

Postprzez Dejw » 4 gru 2019, o 07:09

bkt1916 napisał(a):czy kierownica t300 gt będzie działać również pod ps5?

A HGW. Sony rządzi się swoimi prawami i możliwe że akcesoria zewnętrznych firm nie będą działać, ale to jest wróżenie z fusów.

bkt1916 napisał(a):I czy da się ja używać z pc?

Oczywiście że się da

bkt1916 napisał(a):Jak oceniacie ten tytuł?

Jak dla mnie rewelacja. W tym momencie 114h wbite a to nie koniec. Nagraliśmy odcinek o tym, możesz sobie posłuchać i na Steamie wisi też moja recenzja tylko przekroczyłem ilość znaków i mi ją urwało ;)
  • 0

Zapraszam do posłuchania podcastu który współtworzę:
Kronicast

Procenty Historii na YouTube

Najnowszy odcinek (10.11.2019):
Kronicast 27 – 40 minut
Dejw
Predator

Medale: 3
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
Reputacja: 3

Postprzez bkt1916 » 4 gru 2019, o 10:05

Czyli nawet na padzie warto pograc? Nie jestem wielkim znawcą F1 ale bardzo lubie RK i troche to sledze dzieki Niemu, gosc jest dla mnie wzorem osobowosciowym itp :)
Ostatnie F1 jakie pogralem to chyba 2013.
  • 0

bkt1916
Łowca

Postprzez bkt1916 » 8 gru 2019, o 16:23

Mam ważne pytanie. Jadę drugi wyścig f1. Czas na 8 miejsce. Przed wyścigiem dobieram ilość paliwa, bardzo mala, bo jeszcze nie widziałem o co chodzi. Nawet jak próbuje przejechać wyścig na najslabszej mieszance, tego paliwa mi braknie.

Czy da się to jakoś zmienić, czy muszę jechać jeszce raz kwalifikacje? Jak powtorzyc takie kwalifikacje bez zaczynania gry od nowa?

Czy podczas zmiany opon nie jest dolewane paliwo?
  • 0

bkt1916
Łowca

Postprzez Darien » 8 gru 2019, o 16:53

Przecież tankowania w F1 nie ma od 10 lat chyba , podczas zmiany opon nic takiego nie ma miejsca ,
musisz dobrać tyle paliwa by Ci wystarczyło na cały wyścig :)
  • 0

Obrazek
Darien
Predator

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 7

Postprzez bkt1916 » 8 gru 2019, o 17:44

Ostatnie f1 w jakie grałem jeszce tankowanie miało;-)
Btw co mogę zrobić w takim razie z ta ilością paliwa? Chce ja zwiększyć, ale nie wiem jak.
Ewentualnie jak wrócić do momentu np kwalifikacji?
Tracę drugi wyścig ma którym idzie mi nieźle io wiele lepiej niż na 1;-)

Czy jakieś opcje które dwa się ustawiać w czasie jazdy do czegoś się przydają? Np zarządzenie pit stopem, albo komunikaty pod L1?
  • 0

bkt1916
Łowca

Postprzez Darien » 8 gru 2019, o 18:21

Paliwo zwiększasz/zmniejszasz w strategi wyścigowej , chwilę przed startem:

Spoiler: pokaż
Obrazek

Co do kwalifikacji itp nie da się cofnąć , najlepiej zapisywać sobie grę bo treningach , kwali itp.
Odnośnie ustawień to warto ERS samodzielnie sterować a nie mieć tego na auto,mieszanka to wiadomo:

Spoiler: pokaż
Obrazek

To są raczej takie podstawy :)
  • 0

Obrazek
Darien
Predator

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 7

Postprzez Bożygrzmot » 8 gru 2019, o 22:23

bkt1916 napisał(a):Ostatnie f1 w jakie grałem jeszce tankowanie miało;-)
Btw co mogę zrobić w takim razie z ta ilością paliwa? Chce ja zwiększyć, ale nie wiem jak.
Ewentualnie jak wrócić do momentu np kwalifikacji?
Tracę drugi wyścig ma którym idzie mi nieźle io wiele lepiej niż na 1;-)

Czy jakieś opcje które dwa się ustawiać w czasie jazdy do czegoś się przydają? Np zarządzenie pit stopem, albo komunikaty pod L1?

Tak jak ci napisano, paliwo ustawia się tam gdzie strategię wyścigową. Jeździłem wyścigi na 100% długości i tam również zdarzało się, że nawet mając zalany samochód do pełna, gra mówiła mi, że nie dojadę na standardowej mieszance, dlatego zarządzanie paliwem jest ważne, zarówno jeśli chodzi o przestawianie ustawień w trakcie jak i w skrajnych przypadkach ekonomiczną jazdę (lift and coast :E) Mimo tego, że na początku niektórych wyścigów gra informowała mnie, że mam paliwa za mało na jakieś 11 okrążeń ( :E ) to zawsze udało mi się dojechać. Wydaje mi się, że jeśli bierzesz udział w treningach to gra patrzy na to jak poszło ci z programem treningowym z zarządzaniem paliwem.

Co do komunikatów to zależy, bo jest to sytuacyjne. Jeff mówi ci czasem totalnie niepotrzebne bzdury, nawet gdy go spytasz, za to operowanie ERSem i mieszanką paliwową jest bardzo przydatne. Kilkukrotnie skorzystałem także z opcji zmiany strategii dla opon - zdarzyło mi się, że chcieli ściągnąć mnie do boksu i założyć softy nawet mimo faktu, że za kilka minut ma spaść deszcz, co byłoby totalnie bezsensowne. Np. w Brazylii dzięki temu pojechałem na 2 stopy podczas gdy niektóre NPCe jechały... na 7 :E

Ogólnie wiele zależy od dystansu na jakim jedziesz, bo połowa tych rzeczy o których napisałem jest bezużyteczna przy krótszych wyścigach.
  • 0

Bożygrzmot
Wiedźmin

Medale: 6
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
3000 (1) 4000 (1) 5000 (1)
Reputacja: 26

Postprzez bkt1916 » 9 gru 2019, o 10:15

Zauważyłem, że oszczędzanie ma duże znaczenie, jak na ostatnich z 200 metrach straciłem 3 miejsce;-)

Na razie jeżdżę na 25% okrazen całego dystansu.

Czy na powtorkach da się jakoś widzieć napisy kto kogo wyprzedza itp?
Tak samo podczas wyścigu czy da się pokazać całość stawki kto który jedzie w danej chwili?
  • 0

bkt1916
Łowca

Powrót do Gry konsolowe i sprzęt