X

Szybka i prosta sprzedaż gry?

Moderator: Redaktorzy

Szybka i prosta sprzedaż gry?

Postprzez EchoInside » 8 lut 2019, o 10:45

Cześć :)
Tak się złożyło, że wygrałem w konkursie egzemplarz (kod Steam) do Shadow of the Tomb Raider. Jako, że mój sprzęt nie spełnia do końca wymagań, by grać w satysfakcjonujących mnie warunkach to postanowiłem, że sprzedam grę, by za otrzymaną kasę kupić kilka gier z mojej starszej listy.

Wystawiłem grę na allegro ale pytanie mam następujące:
Czy znacie jeszcze jakieś miejsca gdzie można szybko i sprawnie wystawić grę (poza oczywiście Bazarem, gdzie jest limit na kwotę)? Wcześniej zdarzyło mi się wystawić gry na G2A, ale po ponad rocznej przerwie zalogowałem się i widzę, że trochę się pozmieniało. Proszą o nowe dane, trzeba być jakąś firmą zarejestrowaną czy źle to zrozumiałem?
  • 0

Ostatnio edytowano 8 lut 2019, o 15:21 przez EchoInside, łącznie edytowano 1 raz
EchoInside
Łowca

Reputacja: 0

Re: Szybka i prosta sprzedaż gry?

Postprzez Garrus » 8 lut 2019, o 10:59

Grupy dot. handlu (grami/ogolne) na fejsie, mnostwo ludzi to przeglada, a sama transakcje mozesz przeprowadzic przez allegro na przyklad.
  • 0

Obrazek
Garrus
Robin Hood

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 2

Postprzez bolesna prawda » 8 lut 2019, o 11:05

Na allegro masz największe szanse,ewentualnie ebay.
Tutaj chyba nikt ci nie da 99 zeta, skoro z oficjalnego sklepu jeszcze niedawno można było wyrwać za 82 zł.
  • 0

bolesna prawda
Wiedźmin

Reputacja: 40

Postprzez EchoInside » 8 lut 2019, o 11:14

Garrus napisał(a):Grupy dot. handlu (grami/ogolne) na fejsie, mnostwo ludzi to przeglada, a sama transakcje mozesz przeprowadzic przez allegro na przyklad.

Racja, dzięki :)

bolesna prawda napisał(a):Na allegro masz największe szanse,ewentualnie ebay.
Tutaj chyba nikt ci nie da 99 zeta, skoro z oficjalnego sklepu jeszcze niedawno można było wyrwać za 82 zł.

O, nie wiedziałem, że z oficjalnej dystrybucji było taniej. Bazowałem na cenach steamowych/allegrowych, które oscylują ok 120zł. W każdym razie dzięki za info :)
  • 0

EchoInside
Łowca

Postprzez Niriles » 8 lut 2019, o 15:04

Ten twój P.S. akurat jest zabroniony regulaminem ;)
Allegro jest najbardziej "bezbolesne", pomimo 8% prowizji i tego, że często konta no-name kupują i nie płacą, a ty musisz na nowo wystawiać... Ale jest też największa szansa, że ktoś przepłaci. Ja nie wiem, ludzie nie potrafią już korzystać z google czy ceneo? Dobra nasza w sumie... ;>
Kinguin i G2A wymagają prowadzenia firmy, są różne ograniczenia, jak np. niemożność wypłacenia zarobionych pieniędzy i takie tam. Szkoda nerwów.
  • 0

Niriles
Predator

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: -1

Postprzez EchoInside » 8 lut 2019, o 15:28

Niriles napisał(a):Ten twój P.S. akurat jest zabroniony regulaminem ;)
Allegro jest najbardziej "bezbolesne", pomimo 8% prowizji i tego, że często konta no-name kupują i nie płacą, a ty musisz na nowo wystawiać... Ale jest też największa szansa, że ktoś przepłaci. Ja nie wiem, ludzie nie potrafią już korzystać z google czy ceneo? Dobra nasza w sumie... ;>
Kinguin i G2A wymagają prowadzenia firmy, są różne ograniczenia, jak np. niemożność wypłacenia zarobionych pieniędzy i takie tam. Szkoda nerwów.

PS został usunięty :)
Zazwyczaj zdarzało mi się sprzedawać na olx.pl (akurat nie gry). Na allegro w sumie nigdy, więc jest to moja pierwsza wstawka i widzę, że chyba ciężko jest dotrzeć do większej liczby poszukujących bez promowania w gąszczu tych wszystkich ofert. Oferta wstawiona wczoraj, a dopiero 2 wyświetlenia. Cena taka jak wspominałem przed usunięciem, czyli nie żadna zaporowa porównując do tamtejszych. Oczywiście królują dostępy do kont współdzielonych :roll:
  • 0

EchoInside
Łowca

Powrót do Mam problem/poszukuję