X

Złodzieje i scammerzy na Bazarze

Dyskusja o wszystkim co dotyczy Łowcowego Bazaru

Moderator: Redaktorzy

Re: Złodzieje i scammerzy na Bazarze

Postprzez michall0 » 10 maja 2017, o 21:31

Vimmerion napisał(a):przestrzegam przed userem filibar ( http://steamcommunity.com/id/filibar/ ). Kaskę przygarnął klucza nie wysłał, na maile i PW nie odpowiada, mimo,że widać było iż w między czasie (od płatności do mojego *bimbom* i anulowania transakcji - ponad 48 godzin ) logował się na Bazar.
Proponowałem mu nawet, jako że klucz wystawiony jakiś czas temu - może faja sprzedał gdzie indziej i nie zdjął oferty - żeby oddał kasę jeśli nie ma klucza, ale połakomił się na całe 10 zł. Piszę ku przestrodze,bo dycha mnie nie zbawi, a grę kupiłem gdzie indziej, ale strasznie mi podnosi ciśnienie takie zachowanie.

jak dasz jakies dowody w postaci screenow to sie go zglosi na steamie + pewnie dostal by bana od adma na bazarku :tak:
  • 0

michall0
Robin Hood

Medale: 5
500 (1) 1000 (1) 2000 (1)
3000 (1) 4000 (1)
Reputacja: 0

Postprzez Vimmerion » 11 maja 2017, o 12:55

Obrazek
screen z teraz ale i tak ostatnie logowanie przed moim wpisem. od początku transakcji jeszcze przynajmniej 2 logowania były.
Spoiler: pokaż
pw (zrzut z dzisiaj):
Obrazek

Pierwszy mail:
Obrazek
Kolejnego maila,komentarzy etc na razie nie wrzucam,to chyba wystarczy, a szkoda rozrastać posta.
  • 0

Vimmerion
Łowca

Postprzez MadHunter » 11 maja 2017, o 13:50

@Vimmerion. Zgłoś proszę tę konkretną transakcję na Bazarze. Zajmiemy się tym.
  • 0

MadHunter
Hitman

Medale: 3
Reputacja: 9

Postprzez Vimmerion » 11 maja 2017, o 16:51

Zgłosiłem na bazarze, ukażcie go srogo, może się nauczy.
  • 0

Vimmerion
Łowca

Postprzez MarkY_11 » 5 sie 2017, o 23:58

Nietypowo. Chciałem kupić u BestSeller (memberlist.php?mode=viewprofile&u=38446) Minecrafta dla młodego. Rozpocząłem transakcję, przelałem kasę, wracam na bazar potwierdzić zapłatę, potwierdzam i moment, dosłownie sekundę, później bach "Transakcja zablokowana" a na koncie sprzedawcy ban. Co w takiej sytuacji? Na bazarze nie mogę zgłosić transakcji bo mam komunikat że transakcja zakończona.

Inna sprawa że po obrazku myślałem, w sumie to nie bardzo :), że to wersja normalna a niżej już nie doczytałem że na Win 10 którą młody już ma.
  • 0

MarkY_11
Łowca

Postprzez remike » 6 sie 2017, o 00:00

MarkY_11 napisał(a):Nietypowo. Chciałem kupić u BestSeller (memberlist.php?mode=viewprofile&u=38446) Minecrafta dla młodego. Rozpocząłem transakcję, przelałem kasę, wracam na bazar potwierdzić zapłatę, potwierdzam i moment, dosłownie sekundę, później bach "Transakcja zablokowana" a na koncie sprzedawcy ban. Co w takiej sytuacji? Na bazarze nie mogę zgłosić transakcji bo mam komunikat że transakcja zakończona.

Inna sprawa że po obrazku myślałem, w sumie to nie bardzo :), że to wersja normalna a niżej już nie doczytałem że na Win 10 którą młody już ma.

Nic dalej. Użytkownik dostał bana, bo jest multikontem innego zbanowanego użytkownika.
  • 0

remike
Administrator

Medale: 4
3000 (1)
Reputacja: -1337

Postprzez Bob » 12 wrz 2017, o 19:11

hej,
czekam i czekam na klucz dosyłam 1 grosz z przypomnieniem, przypominam i nic. był na forum i kompletnie mnie ignoruje nie wygląda na oszusta ale ma 2 konta na bazarze co mam zrobić. w regulaminie jest niezwłocznie ,a ile mam czekać na klucz?
  • 0

Bob
Łowca

Postprzez bolesna prawda » 12 wrz 2017, o 19:34

Zgłoś go do moderacji na bazarze, tym bardziej, jak ma tam 2 konta to trzeba.
  • 0

bolesna prawda
Wiedźmin

Reputacja: 40

Postprzez MadHunter » 12 wrz 2017, o 19:35

Bob napisał(a):hej,
czekam i czekam na klucz dosyłam 1 grosz z przypomnieniem, przypominam i nic. był na forum i kompletnie mnie ignoruje nie wygląda na oszusta ale ma 2 konta na bazarze co mam zrobić. w regulaminie jest niezwłocznie ,a ile mam czekać na klucz?

Poproszę o zgłoszenie transakcji oraz tych multikont.
  • 0

MadHunter
Hitman

Medale: 3
Reputacja: 9

Postprzez GhostHound » 9 lut 2019, o 23:26

Przypominam po co został stworzony ten wątek:
remike napisał(a):Przyda się taki wątek do publicznego obsmarowania oszustów.

Żaden przykład oszustwa, lub scammu nie został podany, więc całe ostatnie 2 strony lądują do kosza jako offtop.

Przypominam również, że korzystanie z bazaru jest całkowicie dobrowolne i jeśli ktoś nie zgadza się z regulaminem, lub ogólną polityką serwisu, może sprzedawać/kupować gry na innych portalach do tego przeznaczonych.

Obecną dyskusję uważam za zakończoną. Jeśli ktoś nie zgadza się z powyższą decyzją, lub ma na ten temat jakieś uwagi, proszę o wiadomość prywatną.

Miłego wieczoru.
  • 0

GhostHound
Moderator

Medale: 2
500 (1) 1000 (1)
Reputacja: 35

Poprzednia strona

Powrót do O Bazarze