Wasze kolekcje gier

Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 0
Podziękowania: 17 razy
Kontakt:

A ja się pochwalę jedną z półeczek na której jest niemal cała seria UEXN i trochę innych Ubi gier. Brakuje mi 2 tytułów: Rayman Origins, IL 2 Sturmovik do całej kolekcji.

Obrazek
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 7 razy
Podziękowania: 291 razy
Kontakt:

Mi się wydaje, czy to nówki w foliach są?
Awatar użytkownika
Predator
Discord: Wile#1801
Podziękował: 54 razy
Podziękowania: 83 razy
Kontakt:

Niektóre mają folie, czyli są nowe. Dobrze ci się wydaje.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

serafek5 pisze: Mi się wydaje, czy to nówki w foliach są?
Chyba tylko 4 nie mają folii bo kupowałem na allegro drm free
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:

szopenik pisze: A ja się pochwalę jedną z półeczek na której jest niemal cała seria UEXN i trochę innych Ubi gier. Brakuje mi 2 tytułów: Rayman Origins, IL 2 Sturmovik do całej kolekcji.

Obrazek
Ooo, to może powiesz mi gdzie znaleźć informacje o tym czym różnią się wydania "wewnątrz" serii Ubisoft Exclusive, gdzie np. taki Assasyn był zarówno z czarną jak i srebrną "wstęgą":
- Assassin's Creed 4: Black Flag - Ubisoft Exclusive
- Assassin's Creed 4: Black Flag - Ubisoft Exclusive Black

Jak nietrudno zauważyć na twoim foto Ubisoft tak z conajmniej 5 kolorówków stosuje oraz wydania bez tej obwoluty "Exclusive" ;) Jak ktoś zna czym kieruje się Ubi przy kolorowaniu wstęgi to prosiłbym o wypowiedź w tej kwestii :)
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

Z tego co pamiętam to czarne, czerwone oraz niebieskie wydanie różniły się sugerowaną cena sprzedaży.
Niebieska 49,90
Czerwona 59,90
Czarna 69,90
Obecnie od paru lat wychodzi tylko srebrna seria w różnych cenach choć ostatnio nowości poza FC4 oraz A: Unity nie pojawiły się.
Warto nadmienić że większość wydań to wydania premierowe z dodatkową obwolutą UEXN. W przypadku Heroes VI complete pudełko miało również okładkę uexn ale pewnie dlatego że nie było takiego wydania standardowego.
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękowania: 291 razy
Kontakt:

Co ciekawe, Trine 2 też wyszedł tylko w wersji UEX, a na pudełku miał po prostu art z logo gry bez niczego więcej.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Kontakt:

grrozzny pisze: @Czasoumilacz - pokazałem zdjęcie Twojej kolekcji mojej żonie. Skomentowała, że gdybym ja miał taką to na pewno by ze mną nie była :lol:
Podziwiam pasję kolekcjonerską i życzę powodzenia w szybkim zapełnianiu kolejnych regałów :)
Moja żona kazała mi zabierać steelbooki bo nie ma miejsca na płytu z Chodakowską i czytadła. Póki co stawiam zacięty opór :)

Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2017, o 20:03 przez szopenik, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:

Dejw pisze: Czasoumilacz, Swiat Wiedzy widze tez ma swoje miejsce :D
Dejw, niestety/stety Świat Wiedzy nie ma racji bytu w dobie internetu.Kiedyś to była chyba pozycja obowiązkowa każdego domu. Ja tego Świata Wiedzy chętnie się pozbędę, tylko...może pierw go przeglądnę i przeczytam?
pelikulas pisze: Zadne miejsce sie nie manuje, tylko dajesz teraz gry na lezoco do tego regalu i wpakujesz tam ze 200 tytulow jeszcze spokojnie :D
Pelikulas, tak właśnie będę robić do czasu remontu pokoju i złożenia zamówienia na nowy regał, typowo pod gry. To będzie ściana gier, ale pewnie nie w tym roku. ;)
kamil_999666 pisze: Jeśli możesz zrób zbliżenie i wrzuć to zobaczę czego jeszcze nie mam, moja kolekcja jest tak o połowę krótsza.
kamil_999666, dzisiaj na pewno tego nie uczynię, ale w nowym tygodniu postaram się to zrobić. Podeślę Ci to na priv i pewnie zamieszczę w jakimś wątku dotyczącym TopSellera.
qwertysad pisze: Ładna kolekcja, gratz :)
Mam pytanie: co to za książki/seria na półce nad wieżą?
qwertysad, te książki to książki wydawnictwa Fabryka Słów z serii Fabryczna Zona, zaś z kolei są one podzielone na kilka uniwersum. Ja zacząłem od debiutu "Ołowiany Świt" p. M. Gołkowskiego i bardzo przypadły mi do gustu. Imo, świetny debiut p. M. Gołkowskiego. Autorami są polscy i zagraniczni pisarze, te uniwersum są fajnie podzielone na kolory. Pomarańcz to ogółem Czarnobyl, żółte to Survarium (zmutowany las), niebieskie to ruskie postapo, zielone to polskie postapo (warszawskie metro). A wszystko to dzięki S.T.A.L.K.E.R.owi. Wszystko do tego stopnia, że napisałem własną parodię postapo w formie opowiadania, a teraz robię z tego książkę.
keiran pisze: Wyglada jak pozycje metro-pochodne od fabryki słów
keiran, zgadza się.
kmpt pisze: PS. Ile z tych gier odpaliłeś? :trollface:
kmpt, jeśli odpaliłem chociaż 10 % z tych gier to uznam to za maksymalną wartość. :)

szopenik, bardzo ładna kolekcja. Gratuluję i zdrowo zazdroszczę! I nie daj się Chodakowskiej i innym psiapsiółom!
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 41 razy
Podziękowania: 21 razy
Kontakt:

Teoretycznie taki prosty regal mozna zrobic samemu z elementow z leroya czy obi. Jesli masz jakies minimalne pojecie o meblach to powinno sie udac :D
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 9 razy
Podziękowania: 18 razy
Kontakt:

Moja żona kazała mi zabierać steelbooki bo nie ma miejsca na płytu z Chodakowską i czytadła. Póki co stawiam zacięty opór
Widzę, że na półce nowe Cyvil War dekady. Dante i Prorok łączą siły, zbierają armię bohaterów by dzielnie stawić czoła szatańskim pomiotom prowadzonym przez Greya i jego niewolnicę. A Sapkowski przywołał Sezon Burz i dołączył do sług ciemności, by zemścić się za Wiedźmina. Zwyciężyć może tylko jeden :P
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2017, o 20:26 przez SKODR, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 0
Kontakt:

Czasoumilacz i szopenik - piękne kolekcje :)
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 8 razy
Podziękowania: 9 razy
Kontakt:

szopenik pisze: 23 kwie 2017, o 17:52 A ja się pochwalę jedną z półeczek na której jest niemal cała seria UEXN i trochę innych Ubi gier. Brakuje mi 2 tytułów: Rayman Origins, IL 2 Sturmovik do całej kolekcji.

Obrazek
O ile mnie oczy nie mylą to nie zauważyłem tam Anno. Jest to nieco inne wydanie, bo szersze. (dwa pudełka w środku obwoluty) Fota niżej :mrgreen:
291922553_751468312674145_3368774812809192393_n.jpg
291922553_751468312674145_3368774812809192393_n.jpg (206.55 KiB) Przejrzano 1816 razy
MDA
Awatar użytkownika
MDA
Hitman
Podziękował: 645 razy
Podziękowania: 223 razy
Kontakt:

szopenik pisze: 23 kwie 2017, o 19:55 Moja żona kazała mi zabierać steelbooki bo nie ma miejsca na płytu z Chodakowską i czytadła. Póki co stawiam zacięty opór :)

Obrazek
Gdy żona dokupi jeszcze 365 dni, to stary, masz sygnał, że coś robisz nie tak. :trollface:
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękowania: 2 razy

Jak widzę niektóre kolekcje to normalnie szczena mi opada. Ja w sumie nie mam za dużo czym się teraz pochwalić, ale mam nadzieję, że kiedyś osiągne taką ilość jak mają użytkownicy tutaj :D
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 204 razy
Podziękowania: 276 razy
Kontakt:

Myślałem że wrzucałem post ale jednak nie. Zrobione przed remontem, który poskutkował zdemolowaniem starych mebli. :gwizdany:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z tego co widzę jedynie Kolekcja Klasyki od Cenegi jest nieczytelna a jest tam:
-Thief Antologia (ograłem zanim NewDark patch został wydany ale jeszcze w czasach panowania Windowsa XP)
-Deus Ex Antologia (DE 1 + Invisible Wars + Project Snowblind)
-Bard's Tale (w której głosu użyczył duet Fronczewski+Szyc)
-Prince of Persia - Dusza Wojownika
-Dungeon Siege - Legends of Aranna (dodatek nie jest na Steamie) czyli podstawka+dodatek
-Serious Sam - Złota Edycja (pierwsze i drugie starcie)
-Sacred - złota edycja

Niestety zdjęcia na Imgurze nie mogę dostać bo wywala błąd "Zoinks!" więc zostaje mi brać z innego miejsca...

Najbardziej cieszy mnie posiadanie kolekcji Tomb Raidera bo zawiera dodatki do oryginalnej trylogii które nie pojawiły się w cyfrowej dystrybucji z jakiegoś powodu.
Z wielkich pudeł miałem jedynie Planescape Torment i Worms Armageddon.
Ile gier kupionych na premierę? Poza Wiedźminem 1 i 2 chyba tylko Dawn of War - Dark Crusade. Co jest o tyle ciekawe że nie byłem wielkim fanem RTSów.

Ile jest kolekcjonerek? Jedna. I to taka z której nie jestem dumny.
Legend - Hand of God to kolejny po Loki „pogromca Diablo" który okazał się niewypałem. Miał niezłe pomysły, w polskiej wersji głosu kursorowi-wróżce użyczyła Jabłczyńska a sama gra została zapomniana. Na szczęście była bardzo krótka a bug z dwoma broniami w obu łapach (gwarantowany instakill) tylko jeszcze bardziej ułatwił robotę.
Pudełko EK jest czarne i zawierało artbooka, i chyba tyle.
Ci użytkownicy podziękowali EdmundBA za ten post (w sumie 3):
FotelSkrzypiNatankubicz
ODPOWIEDZ