Steam a granie w chmurze

Awatar użytkownika
Łowca
Posty: 2
Rejestracja: 2 lut 2023, o 15:28
Podziękował: 0
Podziękowania: 0

Posiadam grę zakupioną na Steamie (Forza Horizon 4), ale słabo chodzi ze względu na osiągi komputera. Niestety gra nie jest wspierana przez GeForce Now, wiec nie mogę jej synchronizować. Czy istnieje inna podobna usługa? Czy jak kupie Xbox GamePass to będę musiał ponownie zakupić tą grę w aplikacji Xboxa?
Awatar użytkownika
Administrator
Posty: 755
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 21:55
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 247 razy
Podziękowania: 370 razy
Kontakt:

Jak kupisz Xbox Game Pass Ultimate, będziesz miał możliwość grania w chmurze w Forzę 4 i 5 w wersjach podstawowych bez konieczności ich kupowania, bo są oferowane w ramach Game Passa. Zakupić za to będziesz musiał dodatki.

Istnieje tylko pewne ryzyko, że Forza 4 może w końcu zostać wycofana ze sprzedaży, bo jest na rynku już w sumie dość długo, więc wtedy też gra wypadnie z Game Passa i przestanie być możliwa do ogrywania w chmurze. MS obiecywał, że pozwoli grac w chmurze nie tylko w gry z GP, ale i szereg innych, niemniej na razie na obietnicach się skończyło. Żeby nie było, nie straszę, nie odradzam, po prostu informuję o takim ryzyku :) Niemniej, ewentualne wycofanie zapowiedzą kilka miesięcy wczesniej.
ODPOWIEDZ