Najpiękniejsza kobieta w grach komputerowych

Wygrywaj gry lub rozdaj je innym!
Regulamin forum
1. Aby dołączyć do którejkolwiek z naszych grup giveawayowych musisz powiązać swoje konto z "profilem steam".
2. Grupa Łowcy Gier Giveaway jest otwarta dla każdego kto poprosi o wstęp w tym wątku.
3. Istnieje również specjalna Grupy Zasłużonych dla użytkowników, którzy przyczynili się do rozwoju strony. Regulamin grupy znajdziecie w tym miejscu.
4. Należy przestrzegać regulaminu steamgifts. Jego łamanie skutkować będzie usunięciem z obu grup.
5. Dział Steamgifts i konkursy służy do promowania konkursów organizowanych przez Łowców Gier oraz giveawayów stworzonych dla naszych grup steamowych. Zakazuje się tworzenia kryptoreklamy oraz informowania o cudzych inicjatywach bez zgody administracji.
6. Temat "Kody do rozdania" posiada dodatkowo swój wewnętrzny regulamin, którego należy bezwzględnie przestrzegać jeśli wypowiada się w w/w temacie. Możecie go przeczytać w tym miejscu.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 65 razy
Podziękowania: 96 razy
Kontakt:

A teraz czekam na konkurs pod tytułem "Najprzystojniejszy mężczyzna w grach komputerowych" :gwizdany: :-D
Ci użytkownicy podziękowali Jumsala za ten post:
MaTTy96
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 38 razy
Podziękowania: 80 razy
Kontakt:

Elizabeth zdobyła 7 głosów łącznie xD No chyba, że polubienia posta się w to nie wliczały to mój błąd.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 109 razy
Podziękowania: 26 razy
Kontakt:

Jumsala pisze: 23 sty 2023, o 19:56 A teraz czekam na konkurs pod tytułem "Najprzystojniejszy mężczyzna w grach komputerowych" :gwizdany: :-D
Tu będzie jeden kandydat :D
Obrazek
Ci użytkownicy podziękowali RussellNash za ten post:
MYTCHOS
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 0
Podziękowania: 0

krruk1 pisze: 14 sty 2023, o 16:58 Obrazek

Cate Archer <3
No One Lives Forever 1/2
popieram to zdjęcie
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 119 razy
Podziękowania: 149 razy
Kontakt:

Obrazek

Amishiro Anna <3
(z Seven days with the Ghost)

Wiem że już po głosowaniu, ale nie mogłem sobie odmówić :)
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 43 razy
Podziękowania: 33 razy
Kontakt:

Już tak poza konkursowo - dziwie się, że nikt nie przedstawił następującej kandydatury:

Amicia de Rune - A Plague Tale (Requiem)
Obrazek
Spoiler:pokaż
Ci użytkownicy podziękowali grrozzny za ten post:
Asasyn15k
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 104 razy
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:

Gdyby można było przedstawić dwie kandydatury to jako drugą kandydatkę wskazałbym Ellie z The Last of Us Part II. No, ale coż... pozostaje czekać na drugą edycję konkursu ;)

Obrazek
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 54 razy
Podziękowania: 115 razy
Kontakt:

grrozzny pisze: 27 sty 2023, o 18:49 Już tak poza konkursowo - dziwie się, że nikt nie przedstawił następującej kandydatury:

Pewnie dlatego, że...
Arbiter Elegancji pisze: 14 sty 2023, o 14:25 Głosujemy tylko na dorosłe bohaterki.
;)

A jak już wypisujemy poza konkursem, to kilka bonusowych nieobecnych:

Kaileena z Warrior Within

Scarlett z Venetici

Tsukushi z Dead or Alive XVV
Choć tutaj całą tę serię gier trzeba by wymienić, bo przecież jest jeszcze Marie Rose, Nyotengu, Tamaki, Nagisa... <3

Patty w drugim Risenie

Margaret z Persony 4

Sarah w remake'u pierwszej Mafii
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 41 razy
Podziękowania: 37 razy
Kontakt:

grrozzny pisze: 27 sty 2023, o 18:49 Już tak poza konkursowo - dziwie się, że nikt nie przedstawił następującej kandydatury:

Obrazek
Ajć, aż zapomniałem :roll:
Awatar użytkownika
Łowca
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 62 razy
Kontakt:

Amicia przede wszystkim interesująca, dość dobrze napisana postać w pięknych grach. Fajna dziewczyna ale... biorąc pod uwagę naturę wątku i pochwał i ambicje twórców w kwestii dojrzałości scenariusza i wiarygodności postaci + brutalność świata, pewnie wiele osób ma z tyłu głowy fakt, że w pierwszym Plague Tale Amicia ma 15 lat. Nie dziecko, ale wciąż młoda dziewczyna. Wiem że już wyszła druga część gry, ale wciąż... wiadomo, młoda dziewczyna.
Dużo osób które zagrywały się w APT pewnie jeszcze dwójki nie kupiło, więc bazowanie na pamięci z jedynki :geek:
Ostatnio zmieniony 28 sty 2023, o 06:05 przez Gottwald, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 223 razy
Podziękowania: 201 razy

Gottwald pisze: 27 sty 2023, o 23:30 (...) pewnie wiele osób ma z tyłu głowy fakt, że w pierwszym Plague Tale Amicia ma 15 lat. Nie dziecko, ale wciąż młoda dziewczyna.
Ej no to w tamtych czasach już była kompletnie legalna dziewuszka. W okresie średniowiecza dziewczynki uzyskiwały pełnoletność już nawet mając 12 lat (a najpóźniej 14/15) i o tym czy taką młódkę można było uznać za dorosłą, decydował naczelnik rodu albo babka, po oględzinach narządów rozrodczych.

Dopiero od XV wieku przesuwano granice dorosłości, najpierw bezwzględnie do 15 lat a potem do 17/18.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 125 razy
Podziękowania: 140 razy

Jumsala pisze: 23 sty 2023, o 19:56 A teraz czekam na konkurs pod tytułem "Najprzystojniejszy mężczyzna w grach komputerowych" :gwizdany: :-D
Jedyny właściwy wybór :mrgreen:
Załączniki
dukenukem3d.png
dukenukem3d.png (511.85 KiB) Przejrzano 787 razy
Awatar użytkownika
Wiedźmin
Podziękował: 113 razy
Podziękowania: 202 razy
Kontakt:

greyman pisze: 28 sty 2023, o 20:10
Jedyny właściwy wybór :mrgreen:
Myślę, że jednak by wygrał żołnierz o twarzy modela
Obrazek
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 4 razy
Podziękowania: 22 razy
Kontakt:

Obrazek
Przecież regulamin określał jasno. Głosujemy tylko na dorosłe bohaterki.
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 43 razy
Podziękowania: 33 razy
Kontakt:

DonOnion pisze: 27 sty 2023, o 20:27 Pewnie dlatego, że...
Arbiter Elegancji pisze: 14 sty 2023, o 14:25 Głosujemy tylko na dorosłe bohaterki.
Gottwald pisze: 27 sty 2023, o 23:30Amicia przede wszystkim interesująca, dość dobrze napisana postać w pięknych grach. Fajna dziewczyna ale... biorąc pod uwagę naturę wątku i pochwał i ambicje twórców w kwestii dojrzałości scenariusza i wiarygodności postaci + brutalność świata, pewnie wiele osób ma z tyłu głowy fakt, że w pierwszym Plague Tale Amicia ma 15 lat. (...)
Ok zgoda, o tym punkcie zapomniałem. W pierwszym poście był regulamin głosowania, więc trzeba go respektować. U mnie brutalność przedstawionego w grze świata działała natomiast w drugą stronę - tyle rycerzy Inkwizycji zabitych procą przez Amicię, że wyleciało mi z głowy, że to jeszcze niepełnoletnia dziewczyna (jak na dzisiejsze standardy).
ODPOWIEDZ