PayPal

Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 55 razy
Podziękowania: 114 razy

wirtual82 pisze: 25 sty 2023, o 08:39 Już dawno temu zasługiwał na bana. To, co robił innym, to w głowie się nie mieści. Mataczył, ile się da i jeszcze miał z tego przyjemność.
A to akurat moja wina. Jego ego nie wytrzymało mojego nowego avatara i spamował w jakimś wątku groźbami policją. Pomimo usuwania postów przez moderatora.
Obrazek
Obrazek

A by nie robić offtopa.
Można doładować konto PayPal przelewem i żeby rachunek automatyczny pobierał pieniądze z tego portfela, na przykład Spotify?
Mam na razie podpiętą kartę, ale chciałbym ją odpiąć, a gdzieś zaczytałem, że jak nie ma podpiętego rachunku/karty, to nie da się abonamentów opłacać.
Ci użytkownicy podziękowali GoodLuke za ten post:
prince1705
Awatar użytkownika
Predator
Podziękował: 12 razy
Podziękowania: 135 razy
Kontakt:

wirtual82 pisze: 25 sty 2023, o 08:39
MDA pisze: 24 lis 2022, o 10:20
MerlinPL pisze: 24 lis 2022, o 08:23 Pelikulas otwieraj szampana:
Nie ma już Pelika. Dobry był z niego herbatnik. :trollface:
Już dawno temu zasługiwał na bana. To, co robił innym, to w głowie się nie mieści. Mataczył, ile się da i jeszcze miał z tego przyjemność.
Nie zgodzę się z Tobą. Gdy widziałem nowy post Pelikulas to zawsze wiedziałem, że nie zawiodę się i zawsze miałem przygotowany popkorn. Wypowiedzi tego człowieka był tak celne i tak dosadne, że aż miło było czytać. Obecnie widzę powtarzające się posty, jak te o Bazarze, o aczikach, jakaś muzyczka. Pojawił się też nowy user: badylek, ale wyglada mi na pracownika, niż na usera z ulicy. IMO na forum wieje nudą. Właściwie, to tęsknie za wypowiedziami Pelikulas.

GoodLuke pisze: 25 sty 2023, o 11:57
wirtual82 pisze: 25 sty 2023, o 08:39 Już dawno temu zasługiwał na bana. To, co robił innym, to w głowie się nie mieści. Mataczył, ile się da i jeszcze miał z tego przyjemność.
A to akurat moja wina. Jego ego nie wytrzymało mojego nowego avatara i spamował w jakimś wątku groźbami policją. Pomimo usuwania postów przez moderatora.
Obrazek
Obrazek

A by nie robić offtopa.
Można doładować konto PayPal przelewem i żeby rachunek automatyczny pobierał pieniądze z tego portfela, na przykład Spotify?
Mam na razie podpiętą kartę, ale chciałbym ją odpiąć, a gdzieś zaczytałem, że jak nie ma podpiętego rachunku/karty, to nie da się abonamentów opłacać.
PS. aby nie robić offtopa.
Nie wiem, ale wypowiem się.
Proponuję nowym, zainteresowanym pp nie zakładać tam konta bo w pewnym momencie blokują środki i nie idzie jak odebrać.
Awatar użytkownika
Robin Hood
Podziękował: 15 razy
Podziękowania: 14 razy
Kontakt:

Blokują bez powodu ? Cos raczej musi być na rzeczy, używam dobrych kilka lat i nigdy nic nie zablokowali a wszystko chodzi jak powinno :D
Awatar użytkownika
Hitman
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 107 razy
Kontakt:

michall0 pisze: 29 sty 2023, o 12:25 Blokują bez powodu ? Cos raczej musi być na rzeczy, używam dobrych kilka lat i nigdy nic nie zablokowali a wszystko chodzi jak powinno :D
ja tak samo , jedyne bloki to są jak sie dochodzi do limitu odbioru/wysyłki kasy anty praniu pieniędzy , wtedy trzeba zweryfikować konto dowodem osobistym ;D Ale to można łatwo ominąć multikontem ;D
ODPOWIEDZ